SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133893

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8326 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40803
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
A.w jakim celu kierujesz sie tymi opiniami z netu? Pytaj kolezkow co bija jaki lab jaka seria i bierz to samo.tutaj jest tylko pimpownia i anty pimpownia .opinie tutaj sa nic nie warte.20 firm kazda ma po kilkanascie srodkow a tutaj kazdy wie jak co dziala jak masz rozum to olej ten temat. Treny po 150 mg/ml testy po 450mg/ml fantastyka to w empiku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
12Bartek88
testował ktos NEXIUM-HEALTHCARE?


Doszły do mnie informacje że pomimo nie najlepszego wyglądu bdb lab, ale sam jeszcze nie testowałem, chcę być obiektywny.

Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-06-05 12:31:57

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 320 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6664
Witam. Szamał ktoś wino Swizzers Pharma i bił cypka z tej firmy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
metakreta

Całkiem mozliwe ze jest tak jak piszesz, ale miej tez na uwadze ze nie wszyscy cisna scieme tylko dla zasady.
Odnosnie Genameda to i ture szamałem i kozacko smigala i cypio b.dobre. Z tym ze ostatni flakon napewno byl max zanizony i to nie ulega watpliwosci, a takie rzeczy sie zdarzaja. Np. o dose nie slyszalem zeby kto trafil na walowanego propa a wyobraz sobie ze ja trafilem :) Sam olej wbijalem i to wlasnie z DOSE, takze wszystko mozliwe jest


masz moze badnaia na tym propku dose ktory okazal sie lipa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6770
dose lipa nie wierzę może diil ci kujawskiego nalał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
bo takiego dilla ma , co zamowi to sprzeda jak mowi ze ma byc pol deklarowanego to bedzie pol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6770
ja biorę dose sobie i kumplowi i np prop robi wzorcowo cenowo chyba najtańszy lab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sa tańsze ale o cenach tu nie piszemy wiec skończcie pisać te texy tańsze najtańsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 366 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14428
Jak antek shree robi dobrze brał albo bierze ktoś warto trochę dopłacić do niego Dzięki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej