SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133450

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Nic niezwykłego nie napiszę, ale prop GEP również świetny.
Większość prop-ów mnie boli i miałem reakcję zapalne, ale tutaj tego nie mam. Tak gładko i przyjemnie pamiętam Testovis i Testolic, ale tam stężenie było mniejsze.
Wizualnie również wzbudza zaufanie, choć to mniej istotne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Nie wierzę w to że na większość prop ktoś może mieć uczulenie mi jeszcze nigdy w życiu na żaden środek nie miałem uczulenia
Rozumie że może się zdążyć jakiś środek jeden dwa ale bez przesady

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1038 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31301
Panowie chyba nie zrozumieliśmy się, ja mam oba na stanie i nie wiem który pierwszy odpalić- taki mam straszny problem
Cypa i dece GEP już biłem. - gęste ale nic nie boli


Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2017-03-11 22:05:29

Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2017-03-11 22:06:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Tak juz mam. Bol, zaczerwienienie i przez to stany podgorączkowe, mimo że lubię ten estr.
Po base np. tego nie mam. Długie estry tez bez problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 94 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3342
eutariow
Tren ace androchem vs nexium ma ktoś porównanie


Biłem oba treny o które pytasz, nie wiem czy można jakoś to ocenić miarodajnie, bo w pierwszej kolesjności leciał tren Androchemu, później Genameda i na końcu Nexium. Taki mix wszystkiego i nie dużo, więc ciężko też wyciągnąć solidne wnioski. Aczkolwiek zaryzykowałbym opinią i Genameda postawiłbym na równi w działaniu z Androchemem a Nexiuma ciut wyżej niż dwa pozostałe. Jeśli masz dylamt to kup sobie pół na pół i będzie najlepiej Upewnij się tylko dostawcy, że Androchema masz poprawiona partie trenu, bo jedna z parti trenu mieli felerną.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
witam, co powiecie o oxie z gepa? zapewne w poprzednich odpowiedziach było, ale nie chce mi sie przewijać setek stron :D czy siedzi tam to co ma siedzieć? czarno zlote opakowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
wiruusss
eutariow
Tren ace androchem vs nexium ma ktoś porównanie


Biłem oba treny o które pytasz, nie wiem czy można jakoś to ocenić miarodajnie, bo w pierwszej kolesjności leciał tren Androchemu, później Genameda i na końcu Nexium. Taki mix wszystkiego i nie dużo, więc ciężko też wyciągnąć solidne wnioski. Aczkolwiek zaryzykowałbym opinią i Genameda postawiłbym na równi w działaniu z Androchemem a Nexiuma ciut wyżej niż dwa pozostałe. Jeśli masz dylamt to kup sobie pół na pół i będzie najlepiej Upewnij się tylko dostawcy, że Androchema masz poprawiona partie trenu, bo jedna z parti trenu mieli felerną.



A która partia była feralna ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam panowie jak sie ma propharma enan i propek nexium?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15133
Tren e genameda jak obecnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23969
mafiapunio
Witam panowie jak sie ma propharma enan i propek nexium?


Prop nex bd.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium