SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133361

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Podstawy działają , nandrolony , testy, reszta opinie podzielone.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
cherb
te 150mg z Bioniche to naprawdę 150m czy tylko na etykiecie? oni robią jeszcze flakony czy tylko ampułki teraz? widzę, że foto nowego designu, a flakonów nie ma



Obie wersje są w obiegu - 10ml & 1ml vial:

https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_old_design_10ml_vial__temat_zbiorczy_-t928147.html

https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_new_design_1ml_vial__temat_zbiorczy_-t1130842.html


Obie są tak samo dobre jak były, aktualnie biję trena aceta 1m/vial, kiedyś biłem w 10'tkach dlatego do niego wróciłem bo jest mocny

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
barteeek90
Ktoś wie jak obecnie dose?


Dose cały czas trzyma sie bardzo dobrze, wszystkie produkty, nie tylko podstawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34544 Napisanych postów 89609 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938513
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
lestat1986
barteeek90
Ktoś wie jak obecnie dose?


Dose cały czas trzyma sie bardzo dobrze, wszystkie produkty, nie tylko podstawy.



Ja też nie narzekałem kiedyś , ale wiesz jak to jest , zawsze masz maruderów. albo konkurencje nawet jak apteczna omka to gadają że słabo klepie.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 416
ponawiam pytanie czy jest tutaj ktos co brał lub słyszał jakieś opinie na temat labu ATO pharma ?
Mam możliwość zakupienia środków z tej firmy w dobrej cenie
Wszystkim dziekuje za jakiekolwiek info :)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Tutaj malo popularny lab i dlatego ciezko o opinie .
Popytaj wsrod znajomych lub jak masz kupowac tylko podstawy wez po flakonie na probe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
Adriankozlowski
ponawiam pytanie czy jest tutaj ktos co brał lub słyszał jakieś opinie na temat labu ATO pharma ?
Mam możliwość zakupienia środków z tej firmy w dobrej cenie
Wszystkim dziekuje za jakiekolwiek info :)
Pozdrawiam


Nie musisz ponawiać pytania co parę godzin

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 255
Może ktoś coś powiedzieć na temat testex prolongatum 250 qpharma.czy ktos to aktualnie brał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202508
jesli ori to super sprzet
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej