SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12164400

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
bold nexium/bm i gena nie odczuwalem roznicy
clen alphy kozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17077
Nowy British Dragon daję radę ? W 1 ml vial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6829
Panowie widzial ktos u siebie w regionach prawdziwego oyginalnego cybera z uk? Same z logiem i napisem cyber laboratories na kapslach? Czy same podroby talaja po tym naszym kraju albo bez zadnego napisu na kapslu albo te FLIP OFF...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
testowal ktoś wino tab, npp, bold i master z altimy? prop, enan shree? jak teraz enan galenika i prop testolic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6829
Panowie widzial ktos u siebie w regionach prawdziwego oyginalnego cybera z uk? z logiem i napisem cyber laboratories na kapslach? Bo nie wiem czy sens wgl liczyc na oryginal u nas..
Czy same podroby talaja po tym naszym kraju albo bez zadnego napisu na kapslu albo te FLIP OFF...

Na oficjalnej stronie cybera pokazane jest jak odroznic fake od podroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
marcin1108
Panowie widzial ktos u siebie w regionach prawdziwego oyginalnego cybera z uk? Same z logiem i napisem cyber laboratories na kapslach? Czy same podroby talaja po tym naszym kraju albo bez zadnego napisu na kapslu albo te FLIP OFF...

ja tylko słyszałem legendy o ori cyberze w pl A na poważnie to jest normalnie org w pl dostępny. A te bez napisu na kapslu to może być poprzednia szata cybera, a jak nie to bardzo łatwo odróżnić od starej szaty, żeby się nie nadziać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24365 Napisanych postów 68058 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537705
po lifcie cyber ma na kapslach nazwe,

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6829
zioekt
marcin1108
Panowie widzial ktos u siebie w regionach prawdziwego oyginalnego cybera z uk? Same z logiem i napisem cyber laboratories na kapslach? Czy same podroby talaja po tym naszym kraju albo bez zadnego napisu na kapslu albo te FLIP OFF...

ja tylko słyszałem legendy o ori cyberze w pl A na poważnie to jest normalnie org w pl dostępny. A te bez napisu na kapslu to może być poprzednia szata cybera, a jak nie to bardzo łatwo odróżnić od starej szaty, żeby się nie nadziać.



Noi rowniez jesli ktos przybijal oryginal to opinie mile widziany, mianowicie chodzi mi o TESTON 400
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
biłem t400 jakoś grudzień listopad skończyłem (lekko bolał mnie, to taki ból że po prostu na następny dzień wiedziałem że i gdzie biłem).


tu masz wynik na t400 jednego user:
https://www.sfd.pl/Porozmawiajmy_o_wynikach_badań_na_poziom_testosteronu_we_krwii_-t1141341-s8.html


edit.
Miałem napisać co i jak po kolei leciało, ale to w sumie sensu nie ma, bo nie o to tu chodzi. T400 jest ok ogólnie.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2017-03-05 22:31:09
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium