SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133644

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8458
Kody kodami ale czy klepie to jest pytanie? Bo cos sie dogadac nie mozecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
lucek222
jaki mix teścia polecacie jakiej firmy omka genesis malay tiger który wybrać ?



Apteka nr.1 jesli masz pewnosc ze towar apteczny. Genesis ampy tez trzymaja fason.

powerng
A w jakiego mastera byście celowali?
Alpha, Alchemia, Genesis, Shree?


Genesis amp? jesli tak to b.dobry master.

powerng
Provion Bayer, opinie potrzebne :) Jak z podróbkami?


Apteka zawsze bedzie najlepszym wyborem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 133 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2340
Hejka testował, ktoś mastera z Dose? Jak obecnie BM? Szczególnie chodzi mi o orale (t3)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11174
Jakie winko w tabsach możecie polecić mam opcje na :Dose,Bioniche,Biosira,BM Pharmaceuticals
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11174
Jakie winko w tabsach możecie polecić mam opcje na :Dose,Bioniche,Biosira,BM Pharmaceuticals, GEP, Balka,Vermodje???? Z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Biosira brałem i robiło nawet bez zgagi
Niebawem odpalam wino te pakowane po 120 tabsów od Bioniche to dam znac ale to jeszcze troche. Z reszty srodków wina nie brałem ale jakby co inne srodki jakbys pytal. BM, GEP, Vermodje i Dose. Bałkana jedynie nigdy w reku nawet nie mialem bo nikt u mnie nie ma tego. nie ten region :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11174
a ile tabsów tej biosiry szamałeś dziennie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11174
to żeś troche tego schrupał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
Bo dawki 30mg ed poszły już do lamusa

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej