SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12160858

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2395
Witam mam do wyboru tylko genamed i vermodje w co warto zainwestować głównie chodzi o testy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 579 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22640
każdy tak pisze o tym kaszlu jakby to wyznacznik był.Bilem Cyber Genesis dwa lata temu gdzie chyba podróbek jeszcze nie było. Spałem normalnie żadnych duszności, żadnych sidow i byłem normalny nie jak niektórzy piszą że zaraz są psychopaci ale to może ja jakiś dziwny jestem :)
Znajomy bił Vermodje mówił że szału nie ma


Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2017-03-01 17:00:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
ja tez mam tak po trenie ze dopiero po 3-4tyg mam krtoszy sen a tak to zero sidow praktycznie, no czasem bardziej impulsywny jestem ale wiadomo to sa saa. zawsze mnie dziwia te komentarze jak ludzie raguja i ich "trzepie" i "wyryw z butow" po trenie i magiczne przemiany trenowe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
To są możliwe skutki uboczne. Proponuje wziąć ulotke pierwszego z brzegu leku i poczytać, każdy ma jakieś, o różnej częstości występowania. Sajdy nigdy nie były wyznacznikiem niczego, jak ich nie ma to tylko się cieszyć, no ale niektórzy tak mają, że jak są sajdy to działa, jak nie to nie działa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Arkus P
Niekoniecznie, przez trzy miesiące bicia dobrego trenu e2d nie miałem kaszlu ani raz


Przeciez ja o tym wiem tylko spytałem dla jaj bo niektórzy fajne historie tworza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
oxanapolon
kolo61spoko
pelons123
Pany badał ktos ostatnio rhgh Biogene?
Lece juz 3 tygodnie i jest wszystko co powinno byc czyli mrowienia dłoni i stup jak sie przebudze w nocy lub gdy wstaje rano, spuchłem jak świnia przez pierwszy tydzień ale teraz juz wszystko zeszło ze mnie łącznie z wysokim cisnieniem ale nie badałem jeszcze. Moze ktos badał ostatnio?

EDIT: fajny zbieg okoliczności. Nie widziałem Twojego posta.





Zmieniony przez - pelons123 w dniu 2017-02-28 17:54:05

Siema mrowienie to nie odnosnik dodanie kortyzolu będzie miał ten sam efekt


Czyli mając podobne odczucia na genotopinie/omni bite na przemiennie świadczyło że producent dodał kortyzolu


Kortyzol kazdy kumaty człowiek sam wyczuje po 1 do 4 tygodni aplikowania niby hgh z kortyozlem w srodku ale jesli masz watpliwosci co wbijasz zrób sobie badania kortyzolu przed wejsciem na hgh a potem po wbiciu niby hgh i róznica bedzie znaczna jesli we vialu czy tam penie masz kortyzol i nie muisz czekac miesiaca zeby przebadac poizom igf-a ym sposobem, Zreszta człowiek na kortyzolu przez piewsze dni czuje sie podobnie jak na gh ale jest kilka znaczacych róznic juz do rozpoznania nawet po tygodniu przyjmowania gh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Rdza
ZIKI, Ja krótkiego trena wbijam. Kumpel też ma tren Nitro i dostał przedwczoraj kaszlu że kobicie kazał dzwonić po karetke, ale po dwóch minutach minęło...kobita całe szczęście nie zdążyła zadzwonić



Zmieniony przez - Rdza w dniu 2017-03-01 14:58:35


Mnie taki kaszel trzyma 5-15 minut....na poczatku nie potrzebnie zielone zapaliłem przed strzałem to te 15 minut pozniej to była niezła katorga, sam wkręcałem sobie że nie przejdzie dlatego każdy strzał to zagadka bo raz nie przebiję sie przez żyłę a raz niespodzianka, chociaż wbijam w tyłek to i tak wiekszość strzałów kaszel się trafia..życie niedługo przechodze na hexe chociaż znajomy po paru strzałach odstawił bo kaszel był taki że nie dał rady wbijać już hexy BM ale zobaczymy jak będzie u mnie

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Kreaxxx
każdy tak pisze o tym kaszlu jakby to wyznacznik był.Bilem Cyber Genesis dwa lata temu gdzie chyba podróbek jeszcze nie było. Spałem normalnie żadnych duszności, żadnych sidow i byłem normalny nie jak niektórzy piszą że zaraz są psychopaci ale to może ja jakiś dziwny jestem :)
Znajomy bił Vermodje mówił że szału nie ma



Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2017-03-01 17:00:27


Jak już pisałem nie przebijesz przez żyłę to będzie ok nawet na dobrym trenie, natomiast co do agresji na tren ace mam impulsy agresji duże , natomiast na tren E nawet na dawce 800mg ew spie jak bobas i zero agresji

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
SalvatoreLucania
A wez przebij nandrolonem to takze jest kaszel. Przebij tesciem to dziwny smak w ustach jest....itd


No widzisz a ja nie mam nic na nandro typu deka/npp czy na teściu jak przebije przez zyłe , jak już zostało napisane wyżej każdy ma inaczej tzn każdy organizm reaguje inaczej ale warto o tym pisać bo pozniej ktoś może faktycznie złapać schiza i dzwonić na pogotowie, tak jak kiedyś brałem GABA gdzie jeszcze u nas mało kto to brał i nigdzie nikt nie pisał że w wiekszej dawce występują duszności i żebym nie wiedział że jest taka możliwośc duszności to pewnie sam bym dzwonil na pogotowie bo przeżycie nie ciekawe było

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium