SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133980

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11295
Testosteron depot 250mg Bayer Schering warto kupić, ktoś już miał z nim doczynienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Chodzi Ci o Testoviron Schering czy Testosteron Bayer? Testoviron znajomy bral i dzialal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11295
Testoviron Depot firma bayer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Faktycznie. Pomieszalem. Testoviron Depot Bayer mialem na mysli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170444
MetodaMen
Nie wiem jak nexium, ale teraz bije tren a altimy a wcześniej genesis ze zdrapka i nie wrócę do tych labow.


Miałem npp altimy za grosze to wziąłem, wyprzedaz była bo labu już nie ma i chooy z tego wielki z dwóch amp nabieralem 1,5ml, mistrzowie rzezby
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23969
Arkus P
MetodaMen
Nie wiem jak nexium, ale teraz bije tren a altimy a wcześniej genesis ze zdrapka i nie wrócę do tych labow.


Miałem npp altimy za grosze to wziąłem, wyprzedaz była bo labu już nie ma i chooy z tego wielki z dwóch amp nabieralem 1,5ml, mistrzowie rzezby


I tu zgodzę bo miałem jeszcze master a i to samo, nalane po 0,6-0,7.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
michal1407
Testoviron Depot firma bayer


Duzo tego u nas lata na Pomorzu i daje rade z tego co po chłopakach widze. Tyle ze trzoda leci na misce typowo pod tucznika czyli 10g ww na kgmc a białko tylko z mleka

Panowie a Helios DB Pharmy 20ml vial to juz ostateczna wersja czy 10ml tez dalej robia?
Bo trzeba bedzie sie zaopatrzyc za kilka tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Baba bije i zdziwilem sie jak do chaty mi przyniosla 40ml heliosa w 2 butlach zj**alem ze 2 butle to za malo i uswiadomila mi ze to po 20ml sa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
Helios DB Pharma występuje już od dłuższego czasu tylko w wersji 20ml flakon.

megace
Jak obecnie stoi tren ace nexium? Do wyboru jeszcze altima i genesis


Bardzo dobry tren acet mają z Nexiuma. Zbliżony wraz z Cyberem najbliżej do gotowańca własnej roboty. Chociaż Genesis amp byłem również zadowolony z działania.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Treny nitro ktoś bije?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej