SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133651

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 729
JAk by ktoś miał jakieś wątpliwości do genamedu to brałem prawe wysztko od nich (orale i inj) i na niczym sie nie zawiodłem. W przeciwieństwie do shree i alphy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2618
Jak na tą chwile Genetics lab ? Chodzi mi konkretnie o tren ace, propa i mastera. Ktoś miał styczność ? Ostatnio kolega mi polecał dosyć mocno ten lab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
szoui
Które wino oral najlepiej wziąć? Miałem genamed, chce wziąć coś innego dla porównania.
Cenowo od najdroższej: SHREE, ALPHA PHARMA, VERMODJE, GENAMED


Dla odmiany mozna sprowac, co bys nie wzial to bedzie dobry wybor. Orale Vermo w moim rejonie zrobily sie dosc popularne i ciesza sie bdb opinia.

naginator
ktore hcg? ovigil czy pregnyl? tylko te mam do wyboru


Bilem oba, sa ok.

Arkus P
Leci już ktoś jakieś teście z Nexium?


Ja zaczalem cypio. Odlozonego mam trena jeszcze.

MetodaMen
Koledzy meta alpha, biosira, euromed czy titan?


Alpha, pozniej Euro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
kierek
JAk by ktoś miał jakieś wątpliwości do genamedu to brałem prawe wysztko od nich (orale i inj) i na niczym sie nie zawiodłem. W przeciwieństwie do shree i alphy


Widać że bardzo obiektywna opinia. ale co ja tam wiem.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10949
Testosteron Cypionate, Nandrolone Deconate, Metanabol i Winstrol z firmy Androchem warto brać ? Ktoś bardzo poleca mi tą firmę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 825 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33983
Ronney88
Mam dwa pytanka zaczynają latac nowe sorty t3 unipharmy ktos juz testował ?? oraz co teraz lepsze cypio nexium czy alpha jestem teraz na genamedzie i cypio tam siedzi ale szału niema jutro lece rano na badanko


podbijam

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Widocznie dobrze na niej zarabia skoro tak Ci wciska nachalnie.

Ronney wez opk i zbadaj, nie jest to jakos drogie. Bedzie okej to zawsze mozna dokupic.

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2015-06-02 23:34:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4234
Prop Iran.. Ktoś coś powie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie bil ktos ostatnio Testex z QPharma? Na stronie producenta nie ma tego w ogole, przestali produkowac?
...
Napisał(a)
Usunięty przez e-lite za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej