SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133728

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170443
Smaka narobilisce na T400 a chodzi mi po głowie już dłużej i leży na półce chyba dobije do pompki następnym razem ;D

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
rkarpinski
Tez teraz lecę 2 x 1ml /wk T400 Andro i ładnie robi. Libido na bdb poziomie
Potwierdzę to badaniami w przyszłym tyg.

Musieli też coś poprawić bo kiedyś mnie lekko pobolewał ten mix a teraz zero problemu.


nauczyłeś się w końcu strzały robić

ja tam wbijałem dwa razy ale zawsze z czymś i było ok , dla mnie plusem jest zawsze zmniejszenie objętości iniekcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20089
Dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
tinchy93
Witam. Testy genamed / bioniche pharma/ dose - jakieś opinie ?
Androchem Tritest
Deca dose / bioniche pharma , to mam do wyboru chciałbym znać opinie :)


Bioniche enan bralem pod koniec zeszlego roku oraz biore aktualnie.
Deca Bioniche pod koniec zeszlego roku brana.
Wciaz ten sam wysoki poziom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Tren enan bioniche 10 ml vial vs androchem? Ewentualnie dose albo advenced anabolic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6766 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66617
Arkus P
Smaka narobilisce na T400 a chodzi mi po głowie już dłużej i leży na półce chyba dobije do pompki następnym razem ;D


W moje gusta trafił idealnie same długie estry bezbolesny lece od września ubiegłego roku i aż się kończyć nie chce

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 229 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30279
Creative
Tren enan bioniche 10 ml vial vs androchem? Ewentualnie dose albo advenced anabolic

Z bioniche stycznosci nie mialem ale z tego co widze zbiera dobre opinie ale w amp. Andro testowane przeze mnie i znajomych praktycznie wszystko i wszystko chwalone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
żeleś
Arkus P
Smaka narobilisce na T400 a chodzi mi po głowie już dłużej i leży na półce chyba dobije do pompki następnym razem ;D


W moje gusta trafił idealnie same długie estry bezbolesny lece od września ubiegłego roku i aż się kończyć nie chce
ja tez teraz przechodze na t400 tylko z cybera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4655
Jaki Tren Ena :
Shree czy Clinic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4655
jeszcze bold:
shree , alpha , clinic ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej