SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12134043

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41352
coraz ciekawsze te wyniki.
6000 na 250mg e4d

pamietam, ze znajomy lodzianina wtedy co badal, lecial te sama dawke...
i 3 najlepsze laby, cyber, ap i dose wtedy mialo wyniki w granicach 4000-4500.
shree mialo cos okolo 3000.

a teraz na nexium wychodzi 6000
to co za 2 lata jak nie wyjdzie 10000 na skali, tzn ze ch**owo?

akutalnie lece w identycznej dawce sama prolke, wykupiona samemu w aptece w przyszlym tygodniu pojde sobie zbadac testa.

zobaczymy jak te badania wszystkie beda wygladaly na tle aptecznego towaru.

niedawno ktos tu tez dawal wynik adrochemu ze na 750mg/week mial wlasnie cos okolo 6k wynik a tu na 400mg nexium ten sam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 579 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20353
mi na andro t400 wyszlo pol roku temu 4000 przy dawce 250mg ew
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na andro cypio 500mg co 5 dzień wynik 6500 pod koniec roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 226 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12661
To 6000 kręci aż miło :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Mi kiedys na suscie 250 pon/czw wyszlo 6800 a o firmie malo pewnie kto slyszal Hyper Labs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22482
HIGHPREST ja wstawiłem wynik cypio Andro
A patrząc na Takie badanie nexa to jest tak jak piszesz nie inaczej...
Teraz bd badał Dose za ok 3 tyg wstawię badania





Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2017-02-15 14:04:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
panowie ja chyba założę osobny watek do rozmowy o wynikach badań
teraz z ciekawości badany prop
pierwszy wypust firmy XXX ( nie pisze celowo) 3 testerów
wyniki przed cyklem testa dość podobne
po 4 tyg 100 mg co 2 dni i badania robione w 3 labach dzień po iniekcji

najsłabszy wynik 2900
średni 4090
i ostatni najlepszy 6100

i niech ktoś mi to wytłumaczy
bo ja stawiam że jak rozcięczaja próbki po raz 2-3 to mają na to chyba wywalone lub opcja 2 maszyny nie ogarniają ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Wiarygodność badań testosteronu przy jego mocno przekroczonych wynikach to jest temat nie tak oczywisty jak mogłoby się wydawać. Mam 2 przykłady z życia wzięte, które pokazały mi, że jednak nie zawsze można im całkowicie i bezkrytycznie ufać.

1 znajpomy - bite cypio czy enan pewnego znanego labu, wynik słaby. Lab zbierał dobre opinie, wszysycy chwalili, do tego pierwszy wypust po zmianie szaty graficznej więc na logike no powinno wyjść dobrze. Poprosiłem go o powtorne badania, poszedł na drugi dzień, nie wbijajać ani jednego szota od pierwszych badań. Wynik - inny, dużo, dużo większy

2 znajomy - t400 pewnego labu, wynik słaby, ale wszyscy chwalil, Poszedł na moją prośbe na powtórne badania, w miedzyczasie chyba poszedł jeszcze szot czy dwa, ale z tej samej butli. Czas od i niekcji do badania zbliżony. Wynik 3x większy nić poprzednio.

Słowo honoru, autentyczne przypadki.

Stawiam jak Łodzianin, że przy bardzo wysokich wynikach (a wg mnie są to wszystkie które zamykają skale) widać są jakieś trudności, które mogą powodować przekłamanie wyników. Nie wiem czy kwestia umiejętnośc laboranta, jakości sprzętu na którym badaja? Co do przyczyny to gdybam, bo nie wiem jak badają, może róznie w zależnosci od labu (nie znam się na tym), ale jestem pewny, że pomyłki się zdarzają. Mam tylko nadzieje, że to rzadkość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10364
Poziomu testosteronu we krwi może być zależny m.in. od stężenia testosteronu, długości estru, sposobie i miejscu podania substancji, wielkości i ukrwienia mięśnia, częstotliwości iniekcji, czasu badania od iniekcji, metabolizmu, poziomu SHBG, procesu aromatyzacji i reduktazy oraz innych indywidualnych predyspozycji. Należy dodać, że błędy w laboratoryjne również się zdarzają i wcale nie jest to rzecz rzadka. Czynników jest cała masa i nie porównywałbym własnych wyników z wartościami innych osób. Jeśli już porównywać dany środek czy wyniki to najlepiej na własnej dupie zapewniając przy tym jak najbardziej zbliżone warunki jak przy wcześniejszym badaniu. Z kolei samo badanie ukazuje tylko cyfry i w ocenie środka bardziej kierowałbym się własnymi odczuciami.

Temat z wynikami to niezły pomysł i można by taki założyć.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Zgadza się i to co piszesz nie ulega wątpliwości, ale przykłady które podałem ewidentnie wskazują na błąd w labie. To się niestety zdarza, twierdze to na 100% bo przykłady które podałem są prawdziwe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej