SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133262

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
dugii2
srat tata cyber enan syf ból dupy 5 dni


zgadzam się,
skończyłem enana z cybera i opuchnięta dupa przez 4/5 dni zawsze miałem, jednak z działania jestem zadowolony
jednak po trenie E czy mixie nie było opuchlizny

Zmieniony przez - cichy10001 w dniu 2015-06-01 17:34:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja nie bo spadki mnie dopadły i ciągle zmęczony przez stan zapalny silny ani chęci nie mailem trenować po półtorej tyg maile dość jedna rzecz spróbowałem z tej firmy która cierzko spieprzyć bo nie bilem jeszcze tka bolącego enana no le to tylko ug widocznie mi sie trafiło jakieś felerne rozlanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 90 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11345
Strike5 u mnie tez ostatnio dwie osoby z silowni narzekaly na cypio genamed, z poczatku myślałem ze koloruje kolega ale jak drugi powiedzial to samo to znak ze cos w tym jest albo jakies lipne rozlanie albo cos pogmatwali, przeszedł kolega na titana i rewelka nie chwaląc tego titana prownal go o niebo lepiej działa i ta sama dawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 90 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11345
Nie pimpuje genamed bo prop w jasnej butli działa widzę po kolegach co wala go ale cypio kibel w tej wysokiej butli, typ miał sporo czasu od swą przywalil 4tyg cypio i padaczka

Co do cybera to treny wysoka polka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witajcie
potrzebuje deki i metki , co bysie poradzili ?
PMP, genamed , dose, shree (sporo drozsze )
z gory dziekuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystkie działają ok z tych co wymieniles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4879
ku.wa a ja własnie cypio z genamedu zaklepałem
A jak tam wino z genamedu klepie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
WodazLidla
witajcie
potrzebuje deki i metki , co bysie poradzili ?
PMP, genamed , dose, shree (sporo drozsze )
z gory dziekuje :)


Shree.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 381 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47758
Prop genamed leci przeszedlem z enana dose(też dobrze klepie( i ladnie wypie...dolilo libido w piątek bede robil badania to moge wrzucić

Je..baĆ k***y w przepocontch majtacH!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
deka z genameda i pmp bdb, ale jak chcesz wydac wiecej to shree.Za mete na pewno nie ma sensu przeplacac.PMP i genamed bedzie dzialac na b. wysokim poziomie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej