SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133314

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Verrum
Meta biosira czy cyber? Cypio nexium czy bioniche?


Meta bez roznicy. Cypio bioniche bardzo wysoki poziom i jest tam cypio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mete chrupnij sobie z cybera dbd. produkt


Zmieniony przez - nieufajkoksom @ w dniu 2017-02-12 17:13:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
krzykacz
No Malay ma szeroki wybór trenów - enan 100/200mg, ace 100/150mg, hexa 76mg + blendy ripped z ace i testoripped & testotren z enan.

Ja w nl siedzę jak na te chwile mam te trzy co wymieniłem Ace 100 i 150 i hexe ? Ripped miałem i nie klepal i tak samo tren z nexum seria 0032 czy jakoś tak też w koszu wylądował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Pierwszy raz słyszę że tren Nexium nie dziala

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
No znalazłem flakon jeszcze z susta która była w miarę ale tren byl z tej samej serii m0301 i po dwóch flaszkach dałem sobie spokój zero działania w sensie pozytywnym jak i sajdów też brak.Po 20ml dobrego trenu już bym czuł siłę większą zdecydowanie a tam nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
nuras
Pierwszy raz słyszę że tren Nexium nie dziala


jak firma się pokazała miałem ace od nexium i było slabe ( miałem też inne środki ) lecz tren był średniawka testy eleganckie dostałem
oby nie było że anty pimp robie to póxniej dostałem inny tren inna partia działał bardzo dobrze a przechodziłem z cybera i nie było jakiś spadków.
Poza tym nexium z opinii z reala dobry lab i nie słyszałem również aby coś tam teraz było nie tak .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Ciekawe wasze wypowiedzi bo jak ja kupowałem nexium to sugerowaLem się właśnie opiniami z forum ,kupiłem dostałem serię m0301 napisałem tu i odpowiedzi były że ta seria jest słaba to było rok temu ,seria na jasnych skokach .Tez nie mówię że lab jest gowniany ,mówię co bilem ,susta z tej serii była w miarę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Dużo słyszałem też o ap złych opinie ale moim zdaniem to dlateg ok że ktoś bił wala , ja ap bije najczęściej i zawsze dobrze dobre wyniki itp i przede wszystkim czysty sok zero zrostow jedyne co to metę mają słaba Jak dla mnie .


Zmieniony przez - Thomas07 w dniu 2017-02-12 18:23:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Thomas07
Dużo słyszałem też o ap złych opinie ale moim zdaniem to dlateg ok że ktoś bił wala , ja ap bije najczęściej i zawsze dobrze dobre wyniki itp i przede wszystkim czysty sok zero zrostow jedyne co to metę mają słaba Jak dla mnie .



Zmieniony przez - Thomas07 w dniu 2017-02-12 18:23:04


Do czasu jak było samo ori ap to jakość tego była nie kwestionowana i sam byłem zachwycony tym labem i był u mnie numerem jeden. Teraz jest tyle wałów że np mogę powiedzieć że mam na ten rok na cykl 3 paki wina inj alphy każde opakowanie inne trochę :D Dla mnie jedynym stu procentowym pewniakiem jest cyber i nie kombinuję z innymi labami. Teraz np składam sobie rzeczy na bombę na 2017 to test 400 pójdzie tren enan meta oral antek oral z cybera do tego ap wino ini i npp i prop genamed :) Cały 2017 rok i pierwszy kwartał 2018 stawiam na cybera większość środków dwie rzeczy genamed czyli npp i prop bo tego nie da się spieprzyć i nie ma co przepłacać i do tego winko inj ap bo słyszałem że jest kozak :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 180 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13475
W jakie laby celowac: susta,cypio,prop,wino,antek mam do wyboru: gep Andro PRL BM Bionicle advance ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium