SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12134033

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Mało osób to wie ale pierwszym objawem działania na dobrym/prawdziwym antonim jest spadek wagi i nie tylko ja to zauważyłem. Oczywiście to pierwsze dni bo potem wiadomo mięśnia ladnie wypełnia.

Jezeli 2 zawodników na scene wyszło spod mojego skrzydła i własnie tym antkiem robilismy ładowania i wszystko wyszlo jak trzeba to zmiana ug i szukanie innego oxy byłoby głupota.



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-02-11 23:08:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 35 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 776
gorąco polecam enana Galenikę (etykietki na ampach) pakowany po 5szt w kartoniki + ulotki.
Podobnie malay Tiger. obecnie lece gale i soczek pierwszy sort, jak prolka z okienka.
baaardzo dobre enanki, mowa o swiezych wypustach, terminy do 19 i 20 roku.

prop malay super, balkan tez ale mnie pobolewa.

metka miło zaskoczył mnie b.dragon w kartoniku/blistrach.
malay jak zawsze dobry.

phenom i alchemia u mnie tez popularne, powiedzmy ze w 80% trzymają deklarowane stężenia.



Zmieniony przez - doktorkoksik w dniu 2017-02-11 23:51:11

Zmieniony przez - doktorkoksik w dniu 2017-02-11 23:52:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Bodybuilding28
Panowie npp power lab / androchem ? i drugie pytanko antek androlic godny polecenia czy zostac przy biosirze?



Zmieniony przez - Bodybuilding28 w dniu 2017-02-11 17:56:19



Jeśli robi Biosira zostań przy tym labie. Androlica jest troche kopii więc możesz się naciąć...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
karol-92
Prop,tren ace,master,susta z primusa wszystko testowane i zdecydowanie to jeden z najlepszych labów jakie można dostać :)



U mnie z Primus Ray leciał propek (teraz zmieniłem na Platinium ze względu na 125mg/vial bo walę aktualnie 250mg/inj) i leci ciągle clen inj. Towarek lux

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Trena genameda ktos ostatnio bił?

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 157 Wiek 76 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43269
19szymon62
Trena genameda ktos ostatnio bił?


ja bilem ace, tren tam siedzi ale czulem jakby zanizony byl jakis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 209
medical, domestic, retro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
19szymon62
Trena genameda ktos ostatnio bił?


Tren a maja dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 209
medical, domestic, retro.
Witam, chciałem się dopytac, co myslicie o tych labach? W pierwszych dwoch widze mocny pimp na konkurencyjnym forum, jak i na pewnej grupie na fb, ciezko mi powiedziec cokolwiek, mialem stycznosc bic 1 flakon na probe domestic, ale nie potwierdzilem wyniku badaniem, ale odczucie bylo ok. Co myslicie jeszcze o czyms takim jak Retro? Ciezko mi sie dokopac jakichkolwiek informacji o tym labie, z czego wiem, to maja np. winstrol w formie syropu.




Zmieniony przez - Lykos w dniu 2017-02-12 12:58:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 752 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27663
Próbował ktoś labu medine??? Cypio nexium/bioniche??? Potrzebuje jeszcze dobre wino i mete w jakie firmy celowac? cyber genamed nexium genesis medine bioniche biosira ?


Zmieniony przez - Verrum w dniu 2017-02-12 13:41:13
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium