SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133362

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
Jak tescie z Royal Pharma?

Chodzi konkretnie o enan, dostałem butle w kartoniku ze zdrapką

Mile widziane opinie osób które bily ten lab i się badały, a nie tych które slyszały od kolegów że lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
WyrwiCh**
t3 z uni-pharm - lipa - robilem badnie na 50mcg po 8 dniach stosowania . badane bylo tsh i ft3

kupilem tiromel od pn startuje zrobie badania ...

myslalem ze uni dziala bo z pasa lecialo elegancko ..
w tle leci
tri tren , przeskoczylem na tren e bo kaszel mnie zlapal na tri ... taki az szkoda zgadac
cypio
hgh 5iu ed z rana




Trzeba było przebolec i poczekac jeszcze parę strzałów tritrena :D u mnie też kaszel masarka,a pozniej ból przy oddychaniu ale po połowie flakonu juz organizm sie przyzwyczaił i zostało tylko uczucie lekkiego bólu po strzale przy oddychaniu ale kaszel przeszedł :D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
marianzulek
sztaganek
Panowie test enan Genesis ze zdrapkami testowal ktos? po 1 lotce bol i goraczka, przywykne? testowalem kiedys propa i tej firmy i tez bol ale z czasem mniejszy


Moze musisz sie przyzwyczaic. Jesli jesli nie przejdzie to zmiana firmy, jesli dalej nie przejdzie to lipa.

czarnyczarny
Tritren andro u Mnie leci, 600mg ew ale dopiero 3 tyg także za wcześnie na wiarygodną opinie, napewno jest tam tren, jak działa bede wiedział za 2-3 tyg ;)


Po takim czasie i takiej dawce to powinienes juz po scianach chodzic


Ja obecnie wbijam Tren E 800mg ew i po ścianach nie chodzę

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
czarnyczarny
Marianzulek myśle ze 3 tyg to zawczesnie na ten tritren jak jest tam jeszcze enan, czuje że jest tam tren ale to chyba za szybko zeby po 3 tyg jakos mega było czuc(1butle skończyłem)
Ale dziwne bo spie normalnie, po ace miałem problemy ze snem ;)


Do tej pory wbijalem tylko tren A. W dawce 250-300mg ew i po 3tyg to juz z butow wyrywalo. Wlasciwie to w momencie injekcji dopadalo mnie pobudzenie. Nie moglem skupic mysli ani sie skoncentrowac. Ale moze w mixach inaczej sie to rozklada. Tren bralem 2x a wiadomo ze czym czesciej siegasz po dany srodek tym slabiej dziala.

szatan8082
Cześć. Z jakich firm na chwilę obecną byście polecili metę oral, enan, prop? Sprawdzone działające. Dostęp do znacznej większości. Prawie rok nie byłem w temacie nie orientuję się. A wszystko z miesiąca na miesiąc się zmienia. Dzięki za odp.


Meta oral Biosira, ziomek niedawno skonczyl i jest bardzo zadowolony.
Enan aktualnie biore Bioniche ale leci jeszcze prolka i prop wiec moge powiedziec ze bezbolesny.

Ale najlepiej trzymaj sie sprawdzonych labow z opini na gebe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
marianzulek
czarnyczarny
Marianzulek myśle ze 3 tyg to zawczesnie na ten tritren jak jest tam jeszcze enan, czuje że jest tam tren ale to chyba za szybko zeby po 3 tyg jakos mega było czuc(1butle skończyłem)
Ale dziwne bo spie normalnie, po ace miałem problemy ze snem ;)


Do tej pory wbijalem tylko tren A. W dawce 250-300mg ew i po 3tyg to juz z butow wyrywalo. Wlasciwie to w momencie injekcji dopadalo mnie pobudzenie. Nie moglem skupic mysli ani sie skoncentrowac. Ale moze w mixach inaczej sie to rozklada. Tren bralem 2x a wiadomo ze czym czesciej siegasz po dany srodek tym slabiej dziala.

Dam szykuje sie na tren i zastanawiam sie nad H lub E. Paru znajomych bilo Tren E z Calvin Scott czy jakos tak i bardzo chwala wiec moze skusze sie wlasnie na ten Lub Hexa z BM. Tyle tego sie porobilo ze nie wiadomo za co sie zlapac:-/

szatan8082
Cześć. Z jakich firm na chwilę obecną byście polecili metę oral, enan, prop? Sprawdzone działające. Dostęp do znacznej większości. Prawie rok nie byłem w temacie nie orientuję się. A wszystko z miesiąca na miesiąc się zmienia. Dzięki za odp.


Meta oral Biosira, ziomek niedawno skonczyl i jest bardzo zadowolony.
Enan aktualnie biore Bioniche ale leci jeszcze prolka i prop wiec moge powiedziec ze bezbolesny.

Ale najlepiej trzymaj sie sprawdzonych labow z opini na gebe.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13143
Siema jak stoi teraz testo enan. Którego z tych labów byście polecili CYBER, GENESIS, NEXIUM, GENAMED, ALTIMA, ALPHA PHARMA ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
grekar9
Npp dose ktos bije? Ewentualnie genamed lub andro


Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2017-02-10 18:52:00


Genamed ma wzorowe npp wieloktornie przewijany watek tutaj ze to jeden z ich flagowych produktow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
szatan8082
Cześć. Z jakich firm na chwilę obecną byście polecili metę oral, enan, prop? Sprawdzone działające. Dostęp do znacznej większości. Prawie rok nie byłem w temacie nie orientuję się. A wszystko z miesiąca na miesiąc się zmienia. Dzięki za odp.


Polecac mozna w nieskonczonosc wszystko zalezy do czego masz dostep u siebie na rewirach. Meta tab zadko ktora nie dziala wiec tu tez bym nie szalal z drogimi zakupami cena jakosc Genamed wychodzi bardzo dobrze. Jesli chialbys cos z wyzszej polki i ladnym opakowaniu w blistrach np Genesis, Altima, Alpha.

Enan, prop korzystam i korzystalem z Genesisa amp, Nexiuma, Cybera i sa bardzo wporzadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 383
Miał ktoś ostatnio stycznosc z Alchemia Pharma ? Chodzi mi o tescie i tren e
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1032 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
spejson20
Siema jak stoi teraz testo enan. Którego z tych labów byście polecili CYBER, GENESIS, NEXIUM, GENAMED, ALTIMA, ALPHA PHARMA ???


Wszystko bedzie git, wiec patrzylbym na cene do jakosci czyli np nexium, genesis i genamed.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej