SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133589

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125946
Obecnie nie wiem, ale na wiosnę biłem i byłem bardzo zadowolony. Myślę, że nic się nie zmieniło

Ktoś się pytał o test enan Androchemu - bdb test biłem na cyklu i teraz na mostku. Bez zarzutu

Tydzień temu zacząłem antka Andro i na tą chwilę, dzisiaj taka pompa na treningu jak dawno już nie było. Po rozgrzewce już nabity chodziłem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Tez zacząłem ostatnio antka andro i napewno w moim nie było oxymetholonu w środku, doszedłem do 200mg i bez szału, szkoda czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125946
Czytałem, czytałem, ale "dam mu szansę"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Spoko napisałem bo antka u nas dobrego dorwać to naprawde trzeba miec szczęscie;) w ostatnie 10 mies próbowałem 4 firmy i wszystkie kupa.. Teraz dam szanse chyba antoniemu z GEP ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
czarny to napisz jakie antki były lipa zeby unikac ich. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 225 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6519
A jak obecnie stoi metka z shree panowie?

"Idź za głosem serca p****** presję rówieśniczą
Ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
wektorek
A jak obecnie stoi metka z shree panowie?


Dobrze stała i stoi dobrze teraz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Royal, działanie znikome przy 100mg i więcej, antka tam nie było.
Genamed zero działania, gips w środku.
Shree działania brak, tabl bez wytłoczonego napisu shree na tabl., wczesniej jadłem z wytłoczonym napisem shree to bardzo dobry antek, czułem nawet 25mg :) koleszka nowicjusz zrobił na nim mega progres w 5 tyg ręka z 36,5 na 41.
Andro jem teraz, coś tam działa przy dużej dawce ale do prawdziwego antka mu daleko.
Gep'a antka chyba stestuje na dniach to napewno napisze czy działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SalvatoreLucania
Jesli gdzies jeszcze dorwiesz to smialo atakuj!!!

jak jeszcze? To co nie ma juz niby shree?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej