SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133783

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Kreaxxx
Bolała cie duża po Npp andro?
Słabsze partie? Albo firma dobre soki robi albo nie,takie zamydlanie oczu słabsza partia, jak wali ktoś w h**a to już na lepsze się nie poprawi



Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2017-02-03 14:11:33


npp z andro bezbolesne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
bioniche jak ma się obronic to samo się obroni
kilka latek na rynku
biłem kiedyś kilka środków i zawsze działały
obecne opinie też w większości na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
lodzianin1
Kreaxxx
Bolała cie duża po Npp andro?
Słabsze partie? Albo firma dobre soki robi albo nie,takie zamydlanie oczu słabsza partia, jak wali ktoś w h**a to już na lepsze się nie poprawi




Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2017-02-03 14:11:33


npp z andro bezbolesne


Też mnie nic a nic nie bolało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Kreaxxx
Bolała cie duża po Npp andro?
Słabsze partie? Albo firma dobre soki robi albo nie,takie zamydlanie oczu słabsza partia, jak wali ktoś w h**a to już na lepsze się nie poprawi



Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2017-02-03 14:11:33

BM na początku lekko bolało. Andro bez bolesny od początku. Teraz idzie w parze z susta Pakistanska i zero bólu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22482
Mnie znów Bm nie bolało, a Npp z andro trochę, kolega za to 6 dni po jeszcze czuje,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Poboli i przestanie. dodam jeszcze że z bioniche brałem proviron i działał bdb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22482
Widocznie jeden ma tak drugi tak.mam znajomego którego bo.każdym underground propie bolała dupa Genesis dose i jeszcze jakieś,po prolce go nie bolała i malayu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
pelons123
Pany jaki gh teraz na topie. Chodzi głównie o palenie fatu wiec potrzebuje okolo 300iu na 10 max 12 tygodni? Celowac w Państwo Środka czy raczej nasze niby apteki? Bo juz dawno sie w tym pogubiłem. Dawka okolo 10iu w dni treningowe rano i przed treningiem i 5iu z rana w nietreningowe.


Aktualnie biore Bio-Peptide Biogene. Od ok 2mc, od niedawna obserwuje spadek tkanki na brzuchu. Tym razem nie badalem ale wczesniej robilem to systematycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 161 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36950
marianzulek
pelons123
Pany jaki gh teraz na topie. Chodzi głównie o palenie fatu wiec potrzebuje okolo 300iu na 10 max 12 tygodni? Celowac w Państwo Środka czy raczej nasze niby apteki? Bo juz dawno sie w tym pogubiłem. Dawka okolo 10iu w dni treningowe rano i przed treningiem i 5iu z rana w nietreningowe.


Aktualnie biore Bio-Peptide Biogene. Od ok 2mc, od niedawna obserwuje spadek tkanki na brzuchu. Tym razem nie badalem ale wczesniej robilem to systematycznie.




Też lecę teraz gh bio peptide i w tali tak spalilo fat że w pasku niedługo dziurek zabraknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
marianzulek
pelons123
Pany jaki gh teraz na topie. Chodzi głównie o palenie fatu wiec potrzebuje okolo 300iu na 10 max 12 tygodni? Celowac w Państwo Środka czy raczej nasze niby apteki? Bo juz dawno sie w tym pogubiłem. Dawka okolo 10iu w dni treningowe rano i przed treningiem i 5iu z rana w nietreningowe.


Aktualnie biore Bio-Peptide Biogene. Od ok 2mc, od niedawna obserwuje spadek tkanki na brzuchu. Tym razem nie badalem ale wczesniej robilem to systematycznie.



Przypadkiem nie jesteś na redukcji? Jak tak to chyba to nie tylko zasługa gh
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej