SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133793

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Idź na badania a nie spamujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8428
Z Anapolonem Androchem miał ktoś do czynienia lub podzieli się opinia kogoś ze znajomych?

e LO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Na ostatnich 10 stronach masz 5 opnii więc czas coś poczytać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
SalvatoreLucania
.Ja mialem zaczac propka Primusa bo lecialem kilka srodków z PRL w ostatnim nieskończonym cyklu a teraz lecial mostek na Prolongatum ale własnie zaczałem propa Bioniche 1ml ed z ciekawosci jak ten lab sie prezentuje i pierwszy strzal poszedl na noc we wtorek i na drugi dzien rano juz byl namiot tzn na mostku tez bywał namiot ale tutaj w koncu poczulem co to krótki teśc bo zbyt dawno go nie biłem i super jest takie przejscie bo tak jakby człowiek czuje sie żywszy a wiadomo długie estry po jakims czasie mula człowieka i zgadzam sie z userm który pisal ze ktos kumaty juz po kilkunastu h poczuje propa.


Edit bo juz nie moglem edytowac tamtego posta. 1ml e2d mialo byc a nie ed to raz

picasso88
Jakoś nie odczuwam wyższego libido . Tak czuję że po inekcja mam gule ale ona jest dość głęboko i zNika po 2 3 dniach


To wal głebiej i dłuzsza igla to guli nie powinno byc ale na dzialanie propa nie mavto wplywu. 2 tygodnie na propie i dalej takie same libido dziwne co najmniej bo rzadko propa sie wałuje co najwyższej stezenie zaniza ale na tyle zeby kupujacy i tak poczul ze bije propa. Zrób badania i bedziesz mial pewnosc.
Ja za pare dni Ci dam znac czy bede czul jakies konkretne efekty bo jak pisalem tylko namiot na razie i wreszcie nie jestem zamulony ale po 2 tyg juz na bank bede mial pewnosc czy jest ok.



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-02-02 10:15:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 888
SalvatoreLucania
SalvatoreLucania
.Ja mialem zaczac propka Primusa bo lecialem kilka srodków z PRL w ostatnim nieskończonym cyklu a teraz lecial mostek na Prolongatum ale własnie zaczałem propa Bioniche 1ml ed z ciekawosci jak ten lab sie prezentuje i pierwszy strzal poszedl na noc we wtorek i na drugi dzien rano juz byl namiot tzn na mostku tez bywał namiot ale tutaj w koncu poczulem co to krótki teśc bo zbyt dawno go nie biłem i super jest takie przejscie bo tak jakby człowiek czuje sie żywszy a wiadomo długie estry po jakims czasie mula człowieka i zgadzam sie z userm który pisal ze ktos kumaty juz po kilkunastu h poczuje propa.


Edit bo juz nie moglem edytowac tamtego posta. 1ml e2d mialo byc a nie ed to raz

picasso88
Jakoś nie odczuwam wyższego libido . Tak czuję że po inekcja mam gule ale ona jest dość głęboko i zNika po 2 3 dniach


To wal głebiej i dłuzsza igla to guli nie powinno byc ale na dzialanie propa nie mavto wplywu. 2 tygodnie na propie i dalej takie same libido dziwne co najmniej bo rzadko propa sie wałuje co najwyższej stezenie zaniza ale na tyle zeby kupujacy i tak poczul ze bije propa. Zrób badania i bedziesz mial pewnosc.
Ja za pare dni Ci dam znac czy bede czul jakies konkretne efekty bo jak pisalem tylko namiot na razie i wreszcie nie jestem zamulony ale po 2 tyg juz na bank bede mial pewnosc czy jest ok.




Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-02-02 10:15:26


Ok dzięki czekam na wiadomosc od ciebie dzięki za odpowiedzi Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Blantowiec
Z Anapolonem Androchem miał ktoś do czynienia lub podzieli się opinia kogoś ze znajomych?


opinie z reala bardzo dobre z netu większosc też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8428
dmq92
Na ostatnich 10 stronach masz 5 opnii więc czas coś poczytać.

A Tobie się coś nie pomyliło strażniku texasu? Było 5 opinii o konkretnym środku konkretnej firmy o który pytam? Jak będziesz tak uprzejmy to możesz zacytować.
Dzięki za odp łodzianin


Zmieniony przez - Blantowiec w dniu 2017-02-02 10:22:24

e LO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Umnie antek andro też chwalony

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5733
z alchemi ktos cos slyszal o enanie czy warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 131 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 30454
Witam, pewny bold, oxa deka PLATINUM czy PRL? czy sugerować się ceną? pozdrawiam
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej