SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133419

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
bilzarian
T3 z uni

1 dzien 25mg
2 dzien 50mg
3 dzien 50mg
4 dzien 50mg
5 dzien 50mg
6 dzien 50mg
7 dzien 25mg
Badania robilem 7 dnia ale przed wzieciem t3 tego dnia bo nie mialem mozliwosci zrobic tego przed badaniem krwi.







łykasz gips

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 250 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2685
bilzarian
T3 z uni

1 dzien 25mg
2 dzien 50mg
3 dzien 50mg
4 dzien 50mg
5 dzien 50mg
6 dzien 50mg
7 dzien 25mg
Badania robilem 7 dnia ale przed wzieciem t3 tego dnia bo nie mialem mozliwosci zrobic tego przed badaniem krwi.








Słabo coś jak na tą dawkę


Moro 84
Npp jaki dobry?
AP sprawdziłem jest bd ale teraz brak...
Jakiś jeszcze polecicie?


Zależy jak z dostępnością u Ciebie Jeśli miałbym coś doradzić to cenowo / jakościowo Bioniche fajnie wypada NPP lub z droższych coś jak Alpha to Primus Ray
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Moro 84
Npp jaki dobry?
AP sprawdziłem jest bd ale teraz brak...
Jakiś jeszcze polecicie?


Tanio i dobrze szukałbym Genameda, maja zaj**iste npp nie odstaje w niczym od Alphy. Droższy temat w 1ml ampach Genesis, Altima, Vertex.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 760
Jak oxa vermodje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
megace
Jak oxa vermodje?


Wersja spieta gumkami jesli jeszcze gdzies dostepna to bardzo dobra.

Moro 84
Npp jaki dobry?
AP sprawdziłem jest bd ale teraz brak...
Jakiś jeszcze polecicie?


Jesli ampy w stylu Alphy to szukalbym Genesisa ewentualnie Altimy.
Kwestia do czego masz dostep. Genamed slynie z bardzo dobrego i taniego npp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
hgh-line
Moro 84
Npp jaki dobry?
AP sprawdziłem jest bd ale teraz brak...
Jakiś jeszcze polecicie?


Tanio i dobrze szukałbym Genameda, maja zaj**iste npp nie odstaje w niczym od Alphy. Droższy temat w 1ml ampach Genesis, Altima, Vertex.



Na wstępie powiem że npp genamedu nie bilem i z tego co widzę opinie ma dobre ale jednak śmiem powatpiewac co do znaku równości między nim a alpha
Z npp bilem: dose, bioniche, propharma, androchem, cyber, alpha (tak na szybko z tego co pamiętam), większość z nich bilem conajmniej 2 razy w odstępie minimum roku i żadne nie miało podjazdu do alphy. Zdecydowanie najlepsze npp jakie bilem, każde inne stawiam conajmniej kategorie niżej.
Mówie o ori alphie z czasów świetności labu.


Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2017-01-31 02:19:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
Moro 84
Npp jaki dobry?
AP sprawdziłem jest bd ale teraz brak...
Jakiś jeszcze polecicie?


Genesis ampułki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
alcatraz90
Panowie jak wygląda sytuacja na tą chwilę z British Dragonem? Warto? a konkretnie prop cypio/enan i bold?



Zmieniony przez - alcatraz90 w dniu 2017-01-30 21:08:55



Real wersja (biało/niebieskie) dobry towarek. Biłem testy z nowego BD i antka z orali.



Moro 84
Npp jaki dobry?
AP sprawdziłem jest bd ale teraz brak...
Jakiś jeszcze polecicie?



Primus Ray, Platinium Labs, Bioniche, Biosira, BM, Malay, BD new, DB Pharma, Eurochem np...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
SalvatoreLucania
krzykacz
grekar9
Antka z BM ktoś podjadał?




Orale z BM chwalą ludziska. Inj też, sam biję hexe od nich dłuższy już czas (aktualnie + acet) i trzyma poziom Także warto się trzymać tego laba uważam


Z ciekawosci jaki lab trena ace leci?



Mieszam sobie od tego roku mix trena - 1vial hexa BM + 1vial acet Bioniche i tłoczę 3x week pon/śr/pt.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Moro 84
Npp jaki dobry?
AP sprawdziłem jest bd ale teraz brak...
Jakiś jeszcze polecicie?

Ostatnio używałem bm i androchem. Oba bdb
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej