SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12161449

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6245
Powiem Wam ze juz nadzialem sie na mine i tylko kasa bloto wydana. Teraz musze miec pewniaka hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co masz dostępne u siebie, to Ci się powie w czym wybierać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6245
Balkan, Euro, Bayer, i jakis Titan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
No to masz niezła lipę :P
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6245
Jest tragedia dlatego pisze i pytam a czas leci hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
koalson
Balkan, Euro, Bayer, i jakis Titan.

U mnie podjadali te podyebki bayera. Działały dobrze. Tylko ciekawe czy masz te same jak to euro co masz to euro med to też powinno być spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363969 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667707
Świeżak1984
Ktoś cos o Enabol 250 Alchemia Pharma?


kiedyś trochę alchemii wbiłem działała bardzo dobrze , aktualnie nie mam pojęcia
lecz takie środki jak testy to zrobisz badanie po kilku lotkach i będziesz wiedział
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6245
O bayerze czytalem to rozne sa opinie a euro to nie med ale pharmacies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
BigMen
Alchemia jedna ze starszych marek na rynku. Mysle ze skoro tyle lat sie juz trzyma to powinno dzialac. Kilka lat temu chlopaki dziobali i zadowoleni. Sam nie bilem.

No teraz to poszedles po bandzie tyle nowych wypustow co alchemia to chyba nikt nie miał tyle dobrych opini co złych naprawdę lab niszowy trzeba być naprawdę w kryzysie żeby ryzykować w ten lab
3

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Jeśli chodzi o Alchemia-Pharma to co brałem z tego laba (inj/tbl) zawsze działało. Sporo tego laba wpuściłem w siebie.

Co do wypustów - kupiłem raz 3 wersje TC (różne naklejki były), jednak towar działał tak samo dobrze z każdej. Dobry test. Więc tutaj nie ma co siać fermetu z wypustami, po prostu ktoś od nich lubi zmieniać design i tyle.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium