SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133484

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 211 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3859
maniekar
Aras84
Paweru
Mam do wybory propa z primus ray, genesis i altimy i do tego metke z genesis, altima, ktory lab z tych wymienionych byscie wybrali?


Genesis i Altima.


Wybrałbym Genesisa wersję ampułkową z kodami.


Biłem genesisa i altime bralbym ktorys wlasnie z tych.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 326 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7133
żeleś
lodzianin1
tribold część osób pobolewa , ja miałem dyskomfort 2 dni po iniekcji przez kilak tyg
później było ok ,ale to sprawa indywidualna
nawet jak jest to samo rozlanie
ja pamiętam po biosirze chyba chodzić nie mogłem a kolezka zero dyskomfortu
dałem mu połowe swojego flakonu i wbił i to samo zadowolony i nic nie czuł



To miałeś fart że tylko dyskomfort bo triboldzie ja wejść po schodach nie mogłem bez grymasu bólu a po strzale w poślad nie mogłem się spadć położyć wygodnie odstawiłem po 3 strzałach gra nie warta świeczki w moim wypadku z pozostałych inj z ANdro przez ostatnie 6 miechów testowane Nandromix, cyp ,enen T400 i po 10 min zapomninałem że coś kute było

Teraz mam dylemat bold Andro czy PRL


Od siebie mogę Ci polecić Bold PRL - sam aktualnie stosuję i póki co książkowo ,ze tak powiem działanie. Poprawa wydolności, apetyt ,że szok i dużo ilość krwinek na badaniach czyli tak jak ma być , do tego nic nie boli po inj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Obecnie jestem juz od połowy listopada na bold androchem i jestem bardzo zadowolony chyba najlepszy jaki miałem a dodam że brałem bolda ap z dobrych czasów jakieś 3 lata wstecz i cybera w zeszłym roku

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6766 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66617
Krzysieekk11
A z winem andro ktoś miał styczność ?


Oral bardzo dobre inj nie wiem z inj PRL polecam kumpel leci 5 tydz

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2815
piter..
maniekar
Aras84
Paweru
Mam do wybory propa z primus ray, genesis i altimy i do tego metke z genesis, altima, ktory lab z tych wymienionych byscie wybrali?


Genesis i Altima.


Wybrałbym Genesisa wersję ampułkową z kodami.


Biłem genesisa i altime bralbym ktorys wlasnie z tych.


Genesis albo Altima
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2815
denis333
witam, panowie jaki cyp/enan nr1 na chwile obecna ?


Nexium Altima Genamed Genesis

denis333
warto aktualnie celowac w nexium jak enen/cyp??? aktualnie lece prop, npp i dziala bdb tyle ze mam ze starych zapasow z przed pol roku... zmienilo sie cos?


wciaz ten sam bdb poziom
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41352
PISANE 9 stycznia:

GymDope
krejtos1
Aktualizacja nie mam dojścia do andro. Primus bold trzyma poziom?


Oj tak i to na wysokim poziomie
Sam aktualnie planuje powrócić do bolda i po wielu pozytywnych opiniach ode mnie na pakierni Też będę celował w primusa


PISANE 12 stycznia, pare minut temu :

GymDope
żeleś
lodzianin1
tribold część osób pobolewa , ja miałem dyskomfort 2 dni po iniekcji przez kilak tyg
później było ok ,ale to sprawa indywidualna
nawet jak jest to samo rozlanie
ja pamiętam po biosirze chyba chodzić nie mogłem a kolezka zero dyskomfortu
dałem mu połowe swojego flakonu i wbił i to samo zadowolony i nic nie czuł



To miałeś fart że tylko dyskomfort bo triboldzie ja wejść po schodach nie mogłem bez grymasu bólu a po strzale w poślad nie mogłem się spadć położyć wygodnie odstawiłem po 3 strzałach gra nie warta świeczki w moim wypadku z pozostałych inj z ANdro przez ostatnie 6 miechów testowane Nandromix, cyp ,enen T400 i po 10 min zapomninałem że coś kute było

Teraz mam dylemat bold Andro czy PRL


Od siebie mogę Ci polecić Bold PRL - sam aktualnie stosuję i póki co książkowo ,ze tak powiem działanie. Poprawa wydolności, apetyt ,że szok i dużo ilość krwinek na badaniach czyli tak jak ma być , do tego nic nie boli po inj



moze chociaz takie fraje.stwo jakis mod tutaj zacznie odpie.rdalac?
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 326 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7133
Wyraziłem tylko swoją opinie, która może pomoże dokonać wyboru , sam jak nieraz potrzebowałem porady to sugerowałem się opinią innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale po trzech dniach masz poprawa wydolności, apetyt ,że szok i dużo ilość krwinek na badaniach? Powaga?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41352
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej