SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133259

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Eltoro_KrK
Witam. Jest jakaś dobra oxa teraz? Tak żeby w środku była faktycznie oxa


moja żona podjada androchemu obecnie od tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
KAINFROMHELL
Witam! Może być enan z Malaya czy czekać lepiej czekać na genesis?
Pozdrawiam



Dobre testy Malay ma.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Eltoro_KrK
Witam. Jest jakaś dobra oxa teraz? Tak żeby w środku była faktycznie oxa



Pewna oxa z tych labów - Primus Ray, Platinium Labs, Bioniche, BM, Biosira, Malay, BD new, Eurochem, Shree.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Aras84
KAINFROMHELL
Witam! Może być enan z Malaya czy czekać lepiej czekać na genesis?
Pozdrawiam


Ja bym poczekal na Genesisa, bez watpienia.

peter34
jaki master p polecacie


Jw Genesis amp, Nexium, Alpha, Altima, Genamed, Androxen,.. kwestia do czego masz dostep?



Oxa GENESIS blistr to jedna z najlepszych ox jakie byly u nas na rynku, bez dyskusyjnie.

Master P-Genesis, nexium, vertex, genamed.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dla mnie genesis jest bardzo fajną firmą oxandrolonu nie próbowałem , przystępnie cenowo jednak oxa pewniak na dzień dzisiejszy to jest vermodije.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
wnc1964
Dla mnie genesis jest bardzo fajną firmą oxandrolonu nie próbowałem , przystępnie cenowo jednak oxa pewniak na dzień dzisiejszy to jest vermodije.


ode mnie zawsze oxe brali kolezcy co walcza i zawsze chwalili z genesisa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dobrze wiedzieć..

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Napewno odpuscilbym Nexium bo tam z pewnoscia nie ma oxandrolonu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 326 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7133
Eltoro_KrK
Witam. Jest jakaś dobra oxa teraz? Tak żeby w środku była faktycznie oxa


W kolejności : Primus Ray / Biosira / Bioniche
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miał ktoś do czynienia z provironem schering z Pakistanu (opakowanie 20tab.)? Ja miałem do tej pory dostęp do bioniche i było ok a ten pakistański dwa razy droższy no i do tego czy coś z Pakistanu może być dobre
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium