SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133786

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4813
Cześć,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 452
anonim1809
Ok. Co jeszcze brać pod uwagę? Nexium, bioniche podobno ok.

Bierz Nexium , bioniche na zaniżone stężenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4813
W tym roku skończyłem 40 lat, planuje zrobić sobie TRT, myślę, że sustanon 250 e14d będzie dla mnie ok. I tu mam pytanie jakie ug laby gwarantują prawidłowe stężenie estrów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Moim zdaniem nie bedzie ok, za duze wachania stezen, lepiej dac mniej a czesciej.
Laby ktorych mozesz byc pewien to:
Bioniche, Primus, Ray, B.M., jest tez mnustwo swietnej susty pakistanskiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4813
Czytalem wyniki badan labotarium ChemClarity na angielskim forum. Okazuje się, że złożone preparaty testosteronu (sustenon) dość często zawierają tylko 2 estry i to w mniejszej ilości niż deklrowana. Dobrze wypadł AP Induject-250 (badanie z lipca 2016), Może ktoś z forum zlecał laboratoryjne badanie składu? Wg strony laboratorium cena nie jest wysoka 40-45 funtów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Induject bilem chwilowo i byla petarda. Jesi chcesz miec 100% pewnosci to poszukaj omnadrenu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 86 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2558
Wyspiarz_S
W tym roku skończyłem 40 lat, planuje zrobić sobie TRT, myślę, że sustanon 250 e14d będzie dla mnie ok. I tu mam pytanie jakie ug laby gwarantują prawidłowe stężenie estrów?

Jak chcesz być pewny zawartości to bierz ori omke.
A jak nie stać Cię aptekę , to pewne laby na dzień dzisiejszy to: Cyber , androchem, nexium.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Wyspiarz_S
W tym roku skończyłem 40 lat, planuje zrobić sobie TRT, myślę, że sustanon 250 e14d będzie dla mnie ok. I tu mam pytanie jakie ug laby gwarantują prawidłowe stężenie estrów?


postaw na cypionat lub enentat jeśli chodzi o ug dla pewności
a dobrych cypio i enanów jest dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4813
lodzianin1
Wyspiarz_S
W tym roku skończyłem 40 lat, planuje zrobić sobie TRT, myślę, że sustanon 250 e14d będzie dla mnie ok. I tu mam pytanie jakie ug laby gwarantują prawidłowe stężenie estrów?


postaw na cypionat lub enentat jeśli chodzi o ug dla pewności
a dobrych cypio i enanów jest dużo


Właśnie podrabianej Omki się boję. Kasa nie jest problemem przy ilościach, które planuje zużywać. Ważniejsza w tym przypadku jest jakość środka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4813
Nie ogarniam działania tego forum. Chciałem odpisać Kruśpanininowi80.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej