SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12161601

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Schre na starcie był super teraz już lipa celowa bym w andro lub nex

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
knur____
Tren A
Nexium, Androchem albo Shree ????


Ja odwrotnie niż Nuras, wolę nawet pogorszonego Mercedesa niż jakieś tam flakony., także przy braku innych opcji brałbym Shree.
A tak w ogóle to... Knur? Przecież to tyś mnie zajawił nowym GEP'em w ampach Ja bym się wstrzymał i poczekał na GEP'a jeżeli czasowo niedostępny - ich tren jest zaje**sty.



Zmieniony przez - comeback w dniu 2017-01-01 15:58:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 234 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6347
comeback
knur____
Tren A
Nexium, Androchem albo Shree ????


Ja odwrotnie niż Nuras, wolę nawet pogorszonego Mercedesa niż jakieś tam flakony., także przy braku innych opcji brałbym Shree.
A tak w ogóle to... Knur? Przecież to tyś mnie zajawił nowym GEP'em w ampach Ja bym się wstrzymał i poczekał na GEP'a jeżeli czasowo niedostępny - ich tren jest zaje**sty.




Zmieniony przez - comeback w dniu 2017-01-01 15:58:29


Comeback - mam cały czas dostęp do GEPa (wszystkie treny)
test
mix z GEPa akurat wyszedł blado przy Androchemie (wynik prawie w połowie tego co było na Andro wlasnie)
dlatego nie pomyślałem o ich trenie
a biłeś ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
A ja żeby zamieszać jeszcze bardziej powiem że z mojego doświadczenia jeśli chodzi o treny cyber nie ma sobie równych jeśli do czegoś warto dopłacić to akurat do trenów cybera i szukałbym sobie dojścia do cybera tylko po to żeby wziąć treny.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24211 Napisanych postów 67948 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537327
Bity tren e androchemu i aktualnie cybera, ktos wysmieje ale stawiam je na rowni.

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
d**** tylko by się śmiał bo co tam jest wlane nikt nie wie i ile mg na ml tym bardziej. To nie apteka każdy ma swoje lepsze i gorsze partię ja porównywałem cybera do andro przy trenie ace i wypadł lepiej cyber co nie znaczy że teraz nie wychodzi na to samo albo odwrotnie.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
Dokładnie tak, z tym "wychodzeniem" to jest przy uglach różnie i wiele zależy od partii. Natomiast, dobre laby wg mnie idzie poznać po dwóch czynnikach, niewielki wahania w jakości kolejnych partii i zawsze zgadzająca się deklarowana substancja. Dlatego jak słyszę że chwali się inne środki jakiegoś labu co do którego wiem że np. jego oxa nie jest oxą to tylko się uśmiecham pod nosem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 47 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 882
dybuk6.6.6.
MAGNUS rzetelna firma czy o kant dupy?


kiepskie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiadomo że to co droższe jest zapewne lepsze , każdy bierze to co chce , twój problem


Zmieniony przez - nieufajkoksom @ w dniu 2017-01-01 19:38:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7992
Jak Genesis ampulki na dana chwile ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium