SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133436

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
ziki2000
lodzianin1
hunter007
Dobrej deki i metki szukam,jakie firmy polecacie ?


andro bite deka i nandro mix
za dwa tyg znowu startuje deka z andro na 1 miesiecy



Jaka dawka nandro mixa i jak sidy w porownaniu do deki solo...tzn ciśnienie itd ok ?


deki 600 mg leciało i poleci
a nandromixa leciało w szczycie 900 mg ciśnienie nie najgorzej , ale sporo dały pewnie aeroby
bo praktycznie dzień w dzień 1-2 h na rowerze wpadały
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Rodi174
Witam. Czy ktos z was slyszal o tej firmie Ato pharm ltd. ? Spotkalem sie z nia kilkukrotnie w necie ale nie znam nikogo kto by ja kojazyl.

Wyglada strasznie lipnie.





Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-12-29 12:31:14


bez zdjęć tutaj kolego
wygląda średnio , jeśli nikt ze znajomych nie wbijał i nie badał
to raczej bym szukał innej firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
mafiapunio
Witam zamerzam wejść na cykl od nowego roku :D prop 1-3 100 e2d od 3tygodnia enan 350-400 e4d pociągnę go z 8 tyg oraz trenbolon z 2 flakony mozee w 5 tygodniu moje pytanie jaki prop,tren,enan obecnie robi dobra robote?


androchem
cyber
nexium
clinic

nie wiem z czego możesz wybierać
te firmy u mnie na siłce bite najczęściej i mają dobre opinie
ja ogólnie 3 rok cykl będą opierał na andro bo się na nim nie zawiodłem
lecz są też tansze firmy które można wybrać
jest spory wybor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7033
Prop i tren ace genamed vermo czy nexium?

- Równyś duchowi, coś go pojąć zdolny, nie mnie!
- Więc kimże w końcu jesteś?
- Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wciąż czyni dobro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
mafiapunio
Witam zamerzam wejść na cykl od nowego roku :D prop 1-3 100 e2d od 3tygodnia enan 350-400 e4d pociągnę go z 8 tyg oraz trenbolon z 2 flakony mozee w 5 tygodniu moje pytanie jaki prop,tren,enan obecnie robi dobra robote?


Enana i trena bralem z bioniche i robote zrobil jak trzeba. Propa ma rowniez bdb opinie z reala ale sam nie bralem.

Poza tym mocno chwala tez w moich rejonach PRL.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
mafiapunio
Witam zamerzam wejść na cykl od nowego roku :D prop 1-3 100 e2d od 3tygodnia enan 350-400 e4d pociągnę go z 8 tyg oraz trenbolon z 2 flakony mozee w 5 tygodniu moje pytanie jaki prop,tren,enan obecnie robi dobra robote?


Bioniche, B.M., Primus Ray - trzy pewniaki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
marianzulek
mafiapunio
Witam zamerzam wejść na cykl od nowego roku :D prop 1-3 100 e2d od 3tygodnia enan 350-400 e4d pociągnę go z 8 tyg oraz trenbolon z 2 flakony mozee w 5 tygodniu moje pytanie jaki prop,tren,enan obecnie robi dobra robote?


Bioniche, B.M., Primus Ray - trzy pewniaki.


w sumie jak wyzej
kwestia zasobnosci portfela i tego jak Ci bedzie wygodniej, bo kazdy z w/w labow inaczej pakowany (chyba ze masz dostep do bioniche w 1ml amp)
1

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 98 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 933
Metanabol z androchemu? Oraz inne srodki czy wogole warta uwagi jest ta firma? Meta niby 15mg tyle liczyc czy zawyzone stezenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Liczyc tyle ile jest na etykiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 47 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 882
lodzianin1
mafiapunio
Witam zamerzam wejść na cykl od nowego roku :D prop 1-3 100 e2d od 3tygodnia enan 350-400 e4d pociągnę go z 8 tyg oraz trenbolon z 2 flakony mozee w 5 tygodniu moje pytanie jaki prop,tren,enan obecnie robi dobra robote?


androchem
cyber
nexium
clinic

nie wiem z czego możesz wybierać
te firmy u mnie na siłce bite najczęściej i mają dobre opinie
ja ogólnie 3 rok cykl będą opierał na andro bo się na nim nie zawiodłem
lecz są też tansze firmy które można wybrać
jest spory wybor




CLINIX PHARMAX zamiast 2ml ma po 1,3ml

to to samo co ROYAAL PHARMA CZYLI LIPA
od podrobek genameda
nie kupujcie nie wspierajcie podrobek
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium