SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133588

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 786 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14608
Ost jadłem antka z malay tiger z kodami . Wielka kupa zero działania
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
umnie malay to kupa juz chlopaki wogule odstawili ta firme
nie twierdze ze nie dziala tylko pisze jaka sytuacja w moich rejonach
1

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6766 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66617
bił ktoś TriBold z Andro?
raczej nie mam obaw że wał bo z tego labu brane nandroMix,cypio, T400 i prop wszystko elegancko tylko k****sko bolesne iniekcje ,zaczerwienione udo i bol jak cholera do 5 dni
czytałem że niby Ace moze powodować "dyskomfort" ale w Nandro Mix też był ten estr i takich cyrków nie było
1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Zapewne byl w innym stezeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
żeleś
bił ktoś TriBold z Andro?
raczej nie mam obaw że wał bo z tego labu brane nandroMix,cypio, T400 i prop wszystko elegancko tylko k****sko bolesne iniekcje ,zaczerwienione udo i bol jak cholera do 5 dni
czytałem że niby Ace moze powodować "dyskomfort" ale w Nandro Mix też był ten estr i takich cyrków nie było


biłem kilka miesięcy , po kilku iniekcjach już mniej czuc miejsce po strzale
i ja wbijałem ogólnie 4 ml w pompce tak wiec szły jeszcze 3 inne środki
po nandro mixie nie miałem żadnych problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6766 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66617
czyli trzeba się przemęczyć ja bije z cypio od lutego wchodzi master E wszystko z Andro
2

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
ja również biłem z andro
leciał tri bold,nandro mix,tri tren i t400
przy tym składzie ma prawo pobolewać


mastera tez odpalam w przyszłym roku z andro długiego

jak dalej nie będziesz tolerował tri bolda to wrzuć normalnego boldka z andro po prostu i tyle



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-12-20 20:25:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94260
Ja przy nandromixie tez wszystko ok tylko narazie jade mniejsze dawki od stycznia podbijam

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 668
ja bije teraz cypioniat 300mg 5ed z bioniche i antka z P.R.L tesciak zaczynam 3 tydzień czuje ładnie,antek 50mg dziennie 5 tabletke wziołem dziś i jest kosmos powoli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6766 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66617
lodzianin1
ja również biłem z andro


jak dalej nie będziesz tolerował tri bolda to wrzuć normalnego boldka z andro po prostu i tyle




Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-12-20 20:25:27


od sierpnia do lipca przyszłego roku w Iraku jestem i mam tylko to co z sobą zabrałem:)
nandro leciałem 12 tyg 300 E3D i też wiekszych problemów nie było
szarpie sie na macie troche jak mi kumpel wychodził z gardy łokciem na udo to myślałem że się osram z bólu

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium