SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133710

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Nie boj sie myslec to nie boli

Pytales o opinie, dostales odpowiedz. Nie narzucam Ci swojego zdania, nie musisz mi wierzyc. Tak jak ja nie wierze ze ta metke kiedykolwiek brales.
Z mojej strony to tyle. Koncze ta dyskusje.


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2016-12-18 17:05:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
po tym co pisales do mnie na pw to jak mam wierzyc ze jestes osoba prawdomowna? :) w razie czego mam wciaz te wiadomosci wiec hipokryto daj sobie spokoj bo to nawet smieszne nie jest :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
Fungi
Tren e AndroChem czy Nexium? Slyszal ktos cos o Advanced Anabolic 20ml/vial?


nexium dziala bdb

Pa43roS
Hej. Jakie firmy mają dobrego Antka bo na ten moment się nie orientuję?


vermodje spiete gumkami dobrego antka mieli, z jedzonych przez siebie w dawkach 100-150mg ed genameda bylem zadowolony
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 303 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19585
kulmasBAN
hgh-line
Fungi
Tren e AndroChem czy Nexium? Slyszal ktos cos o Advanced Anabolic 20ml/vial?


tren e nexium kosiarka

Hanslik
Sprzedawca :D bardzo poleca testy e z dose i treny e tez z dose, mowi ze z nexium nowa partia niewytestowana a za dose da sobie rekę uciąć wiec chyba pójdzie wszystko z Dose.

Ktoś dose wchłaniał ?


zalega mu widocznie duzo dose, jesli mialbym wybierac miedzy dose a genamedem to bralbym genameda. Jesli miedzy tymi dwoma labami a nexiumem to zdecydowanie nexium polka wyzej.


brales juz cos od tego sprzedawcy? oszukał Ciebie?
jak tak to nic od niego nie bierz
jak cos poleca wez
a teksty ze zalega pisane na necie traktuj z przymruzeniem oka



Brałem i zawsze było w porządku właśnie, wybór spory, on daje mi w sumie wolną rękę, a jak pytam to tylko doradza, także zdania są 50/50 :D

Biorę wszystko ze starego Dose, jako, że teraz biłem wyj**e tri trenabolu z Biochemu to myślę, że jeśli będzie klepało to od razu poczuję, lub chociaż mocz zmieni odcień.
Zdam Wam relację ;)

Kochaj matkę póki żyje, póki w piersiach serce bije, bo gdy serce bić przestanie próżne będzie twe kochanie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
Uwazaj tylko na stare dose bo krazyla masa fejkow ktore na pierwszy rzut oka nie tak latwo bylo odrzonic. Jesli masz pewnosc ze org to bedziesz zadowolony, ja bylem z dose zadowolony tak samo jak z genameda. Genameda mialem jedynie taniej wiec wybor za kazdym nastepnym razem padal na niego, bo nie chcialem przeplacac. Tren ace dose i genaemd dla mnie jeden poziom.


Zmieniony przez - maniekar w dniu 2016-12-18 17:41:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
ch0ry
meta inj blokuje niestety. Moze kwestia organizmu, moze nie ale mnie rowniez przyblokowalo apetyt tak samo jak oral.

Ja mam wlasnie na odwrot tab mete 2tyg wytrzymalem a inj andro moge leciec bez problemu tylko meczy codzienna inj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 136 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4009
Mixy z Malay Tiger - jakies opinie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
dugii2
lodzianin1
dokładnie ja znowu jak głupi się napaliłem na metke inj wytrzymałem 11 dni i kaplica
po odstawieniu z ponad tydzień do siebie dochodziłem
17 nie dla mnie już

mam tak samo jak ty chyba już za stary :)


no ja już odbijam na 1000% od 17
teraz masa na deka/test/ślin
później po ślinie tren e i master e dojdą i tyle
żadnych tabletek poza tarczycowymi nie tykam

jak by mnie nie zatykały to bym zrobił cykl met plus wins na oleju przez 8-10 tyg
kolezka teraz konczy 50 met+50 wins wszystko inj i 250 testa week i kosa efekty
po tym wskakuje na 10 tyg na antka inj
ten antek kusi , ale nie ma sensu jak po tyg blok będzie na żarcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Tez wlasnie koncze 8 tydz na mecie inj i winie inj i połaczenie super gdyby nie straszna meczarnia z blokiem apetytu napewno bym powtorzył to polaczenie.
Ale ze wzgledu na blok apetytu pomyslałem ze własni slin ktory pare razy proponował komuś Lodzianin bedzie dobrym rozwiązaniem na dalsze postepy bo jeszcze nie osiągnałem zamierzonego celu.. takze moze nie dlugo załoze temat o slinie i mysle że Lodzianin doradzi młodszemu stażem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hanslik
kulmasBAN
hgh-line
Fungi
Tren e AndroChem czy Nexium? Slyszal ktos cos o Advanced Anabolic 20ml/vial?


tren e nexium kosiarka

Hanslik
Sprzedawca :D bardzo poleca testy e z dose i treny e tez z dose, mowi ze z nexium nowa partia niewytestowana a za dose da sobie rekę uciąć wiec chyba pójdzie wszystko z Dose.

Ktoś dose wchłaniał ?


zalega mu widocznie duzo dose, jesli mialbym wybierac miedzy dose a genamedem to bralbym genameda. Jesli miedzy tymi dwoma labami a nexiumem to zdecydowanie nexium polka wyzej.


brales juz cos od tego sprzedawcy? oszukał Ciebie?
jak tak to nic od niego nie bierz
jak cos poleca wez
a teksty ze zalega pisane na necie traktuj z przymruzeniem oka



Brałem i zawsze było w porządku właśnie, wybór spory, on daje mi w sumie wolną rękę, a jak pytam to tylko doradza, także zdania są 50/50 :D

Biorę wszystko ze starego Dose, jako, że teraz biłem wyj**e tri trenabolu z Biochemu to myślę, że jeśli będzie klepało to od razu poczuję, lub chociaż mocz zmieni odcień.
Zdam Wam relację ;)
kolego oba sa bardzo dobre wes se po jednym i sprawdz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej