SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133773

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20103
megace
hgh-line
genesis 1ml ten z kodami? nexium tutaj bez zastrzezen towar bardzo dobry. Genesis jesli wersja z kodami to bralbym rowniez bez zastanowienia. Mete inj maja swietna.


tak, z kodami. A gdybys z tych dwoch mial wybierac? cena to samo

Weź pół na pół i zdaj relacjie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23969
megace
Deca, cypek, meta genesis 1ml czy nexium?


W tym roku biłem deke i cypa najpierw z genesis ampułki i nexium z hologramem , brałbym nexium.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
Smialo bierz Nexium , nie zawiedziesz sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1401 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57086
lodzianin1

Patrzac na oferte bedzie kilka fajnych pozycji jak oxa inj



Było już coś takiego na rynku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61813
hgh-line
Fungi
Tren e AndroChem czy Nexium? Slyszal ktos cos o Advanced Anabolic 20ml/vial?


tren e nexium kosiarka

Hanslik
Sprzedawca :D bardzo poleca testy e z dose i treny e tez z dose, mowi ze z nexium nowa partia niewytestowana a za dose da sobie rekę uciąć wiec chyba pójdzie wszystko z Dose.

Ktoś dose wchłaniał ?


zalega mu widocznie duzo dose, jesli mialbym wybierac miedzy dose a genamedem to bralbym genameda. Jesli miedzy tymi dwoma labami a nexiumem to zdecydowanie nexium polka wyzej.


brales juz cos od tego sprzedawcy? oszukał Ciebie?
jak tak to nic od niego nie bierz
jak cos poleca wez
a teksty ze zalega pisane na necie traktuj z przymruzeniem oka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
no napewno w zadnej nie bylo substancjii czynej....czlowiek niepotrzebnie z ciekawosci sie bierze za jakies wynalazki jak biosira.....trzeba zostac przy nexiumie i nie kombinowac....ale madry czlowiek po szkodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
MetodaMen
megace
Deca, cypek, meta genesis 1ml czy nexium?


W tym roku biłem deke i cypa najpierw z genesis ampułki i nexium z hologramem , brałbym nexium.




genesis z kodami i nexium porownywalna bdb jakosc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brałem cypionata genesis amp i nexiuna tego nowego i nexium lepszy a najlepszy z nich to genamed cypionat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Koks1000
no napewno w zadnej nie bylo substancjii czynej....czlowiek niepotrzebnie z ciekawosci sie bierze za jakies wynalazki jak biosira.....trzeba zostac przy nexiumie i nie kombinowac....ale madry czlowiek po szkodzie


Juz mnie nie dziwia takie komentarze biosire jadlem juz dobre kilka lat temu i jesli siegal bym po orale to dalej po biosire. Czasem z ciekawosci probowalem inne typu shree czy balkan - roznicy w dzialaniu nie ma zadnej.

Biosire bilem i jadlem dobre kilka lat w tyl. Nexium moze od roku cos tam slysze wiec co tu jest wynalazkiem? Puki co z reala mam tylko 1 opinie od wycuskacza ze oxa to nie oxa.

Ogolnie nie przeszkadza mi zadna firma ale widac na pierwszy rzut oka ze wiecej tu pimpu i anty pimpu niz rzetelnych opini od ludzi co faktycznie brali i posiadaja w tym temacie wiedze. Przez co uzytkownicy sa wprowadzani w blad.

Walowanie metki to jak walowanie propa. Tam juz nie ma nic tanszego.

Lodzianin bezposrednio metka zoladek omija ale ja po injekcyjnej nic nie moglem zjesc i mialem reakcje wymiotna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo inj tak sam ryje wątrobę i flaki jedynie żeladek pomija ale blok apetytu i tak dopada
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej