SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12164153

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3415
Wybór mam dość pokaźny , najszybsze i najpewniejsze źródło to Titan dose bioniche biosira alchemia EP egis. Poleccie z czego najlepszy tren ace, prop , masteron i boldek. Z dotychczasowych ustaleń wynika ze tren to Titan albo dose, prop pewnie egisa. Jakie jest wasze zdanie i co z resztą? Zależy mi na sprawdzonej rzetelnej opinii

Miej w życiu cel, ośmiel się go realizować, żyj z pasją.
http://pajacyk.pl/- to nic nie kosztuje, a tak wiele może

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak masz dojscie do srodkow cybera,androchem to uderz w ten desen:) wybor bedzie bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202667
ziki2000
Lasix
ziki2000
Lasix
tri-bold i tren e z titana dobry towar

antek titan przy 150mg blado...od poniedzialku przechodze na antka ap wiec bede mial porownanie


prop-phen ktos probowal ?







Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-05-20 10:06:41


Lasix jaka dawka trenu E leci z titana ??


Ziki wiem ze czekasz na odpowiedz : gram trenu ale musze Cie zmartwic bo leci poki co tylko 400 week


Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-05-22 16:03:39


Lasix właśnie nie liczyłem na odpowiedz 1 gram trenu bo jeżeli stężenie 100mg-1ml to wychodziłem z założenia że już dawka 300-400mg ew powinna być ok a wiec sam skończę tren E który wbijam i też wezmę titana na próbe..chociaż znajomy zaczął propa i trena ace z titana i tren kosa a prop mówi ze średniawka...ale sam nie wiem po czym tak wnioskuje...


to ja mam inne odczucia na temat trenu z titana jak dla mnie enan lepszy od ace i wydaje mi sie ze e stezenie trzyma takie jak podaja , choc z trenu a rownize bylem zadowolony ...prop z titana wynik na badanich mialem 5 razy powyzej gornej granicy i dzialal b.dobrze

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-05-23 11:19:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4234
Siemanko. Wiem że nikt tu nie jest jasnowidzem, ale myślicie że środki genamedu sa bardzo zaniżone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
Nikt tego nie bada,ludzie biorą i chwała,spróbuj sam i się przekonasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1255
 metka androchem 15mg dobra bo mam dostęp ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4234
Kreaxxx
Nikt tego nie bada,ludzie biorą i chwała,spróbuj sam i się przekonasz

Jestem w trakcie, jest git wszystko, chociaż niedługo zrobię badania testa i się okaże, ale masteronu już nie da rady zbadać. Pierwszy raz kontakt z masteronem więc nie wiem czego się spodziewać i czy 100 co 2 dni to nie będzie za mało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
sztangaPro
 metka androchem 15mg dobra bo mam dostęp ?


kolega podjada, 2 tab działa jak należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ponawiam pytanie, Cypio i meta Androchem daje radę? Czy sporo jest wyj**ek? Ewentualnie shree...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
chrisshyn
Panowie, jaki ace trenu, prop, boldek i masteron na chwile obecna polecicie, ostatnio duzo dobrego slyszy sie o alchemii, rzekomo sie wykierowali prze te lata. King Labs opinie mieszane, cos innego?


Tren ace - Shree, Nexium, Genamed, Dose

yoyo20
Witam jaki enan/ cypek teraz najlepszy? mialem galenike to poszla do kosza, teraz ap cypio lece i srednie stezenie


Shree i Genameda enan/cypka moge polecic. Znajomy zaczal teraz cypio Nexiuma, ale za wczesnie na opinie.

maniekmaniks
Panowie jak na chwilę obecną działa Androchem? Są jakieś nie działające partie czy trzyma poziom? Mam do wyboru Shree, Androchem. Które najpewniejsze? Meta i cypio...


Zmieniony przez - maniekmaniks w dniu 2015-05-22 23:41:12


Bralbym Shree.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium