SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12134026

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21363 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868864
Lodzian w oxie nexa na pewno jest oxa? Bo chcę dać kobiecie. Brała już kiedyś andro i tam 100% była oxa, ale na razie do andro brak dostępu. Zastanawiałem się między nexium a genesis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
Ktoś robił testy oxy to w nexium i vermodje była oxa. Cybera mogę sam polecić.

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 84540
lodzianin1
highpriest
hero
kiedys lodzian wrzucal tutaj wyniki kumpla, ktory badal pare labow na dlugim tesciu.. dawka chyba identyczna jak twoja
tylko titan wypadl gorzej niz twoj wynik primusa
wiekszosc labow byla sporo ponad 3k,
a 3 ktore wypadly najlepiej wyniki byly okolo 4500, pamietam ze byl to cybier i dose i jeszcze jakis 3.
moze lodzian bedzie lepiej pamietal jaki


Mam gdzies to jak znajde to wrzuce
Wyniki wiarygodne bo badala je jedna osoba zawsze po takim samym czasie i tej samej ilosci testa
Wiekszosc firm trzymala fason a wyniki nie wiele sie roznily


tylko ja jestem jakiś inny, na cyberze e3d przy 250mg miałem wynik 3414, kumpel leciał to samo i miał duużo więcej, btw chętnie się zainteresuje jakimiś badaniami związanymi z tym czemu ludzie mają zupełnie inny poziom teścia, bo nie raz się spotkałem, z tym że ludzie waląc to samo , w tych samych dawkach mieli zupełnie inny poziom teścia, nawet waląc z jednego flakonu, może konwersja do estro ma na to wpływ
wiadomo, latają podróbki vermo, idzie to jakoś poznać, konkretnie chodzi o turka


Zmieniony przez - hero69 w dniu 2016-12-15 09:40:15

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
hero69
lodzianin1
highpriest
hero
kiedys lodzian wrzucal tutaj wyniki kumpla, ktory badal pare labow na dlugim tesciu.. dawka chyba identyczna jak twoja
tylko titan wypadl gorzej niz twoj wynik primusa
wiekszosc labow byla sporo ponad 3k,
a 3 ktore wypadly najlepiej wyniki byly okolo 4500, pamietam ze byl to cybier i dose i jeszcze jakis 3.
moze lodzian bedzie lepiej pamietal jaki


Mam gdzies to jak znajde to wrzuce
Wyniki wiarygodne bo badala je jedna osoba zawsze po takim samym czasie i tej samej ilosci testa
Wiekszosc firm trzymala fason a wyniki nie wiele sie roznily


tylko ja jestem jakiś inny, na cyberze e3d przy 250mg miałem wynik 3414, kumpel leciał to samo i miał duużo więcej, btw chętnie się zainteresuje jakimiś badaniami związanymi z tym czemu ludzie mają zupełnie inny poziom teścia, bo nie raz się spotkałem, z tym że ludzie waląc to samo , w tych samych dawkach mieli zupełnie inny poziom teścia
wiadomo, latają podróbki vermo, idzie to jakoś poznać, konkretnie chodzi o turka


u różnych osób może być różny poziom i będzie
tutaj chodzi że badania robiła ta sama osoba , i różne firmy dlatego jest to dość wiarygodne
i wyniki były ogólnie zbliżone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
prz1993
Lodzian w oxie nexa na pewno jest oxa? Bo chcę dać kobiecie. Brała już kiedyś andro i tam 100% była oxa, ale na razie do andro brak dostępu. Zastanawiałem się między nexium a genesis.


żona moja startue w styczniu z oxa ale andro
kilka pan w styczniu startuje z oxa z tego co mi wiadomo tutaj andro
jak ktoś będzie chciał to sam wpisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6205
testowal ktos taki lab MEDINA?

prawdziwy twardziel nie je miodu tylko wpie***a pszczoly:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 874
siema, mam opcje dostępu do apteki . Mam chłopa , który wypisuje recepty za hajs i teraz pytanie co w polskich aptekach można dostać ? Znajomi pobrali prolke z jelfy , teraz moje pytanie czy ktoś się orientuje :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
Oxa nex , vermodje org i balkan moge polecic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
wapserdak666
siema, mam opcje dostępu do apteki . Mam chłopa , który wypisuje recepty za hajs i teraz pytanie co w polskich aptekach można dostać ? Znajomi pobrali prolke z jelfy , teraz moje pytanie czy ktoś się orientuje :


Aktulanie biore prolongatum, deca aspen, symex i pregnyl. To napewno dostaniesz.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej