SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133583

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
czarnyczarny
Skonczylem wlasnie mete inj andro i naprawde robi robote, za 2-3mies napewno drugi raz z nia startuje


ja wybrałem 11 dni tylko i blok na jedzenie
niestety ale 17 nie dla mnie blok na żarcie
ale środek naprawdę fajny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Tez mam ostry blok apetyty ale wspomagam sie i jakos daje rade. Ale odstawilem mete i testobase wszedlem i po tym dopiero mam problem z zoładkiem i apetytem, brzuch prawie caly czas boli jesc nie moge i samopoczucie jak nigdy dotad..

Lodzianin1 czy testobase tez jedzie po ukladzie trawiennym/flakach? Biore probio, jem kiszonki, helides+ zirid, heparegen. Ale to pomaga tylko w malym stopniu, przy mecie dawalo rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
czarnyczarny
Tez mam ostry blok apetyty ale wspomagam sie i jakos daje rade. Ale odstawilem mete i testobase wszedlem i po tym dopiero mam problem z zoładkiem i apetytem, brzuch prawie caly czas boli jesc nie moge i samopoczucie jak nigdy dotad..

Lodzianin1 czy testobase tez jedzie po ukladzie trawiennym/flakach? Biore probio, jem kiszonki, helides+ zirid, heparegen. Ale to pomaga tylko w malym stopniu, przy mecie dawalo rade


ja kilka dni wytrzymałem na combo base test+tren+nandro bo mi ciśnienie wywalało
ale osoby co bija base nie skarżyli się na blok z żarciem
ciężko mi powiedzieć tak do końca , bo sam tylko kilka dni się bawiłem z tym
szkoda bo jest potencjał na tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Ok dzieki, ja mam wlasnie blok apetytu i samopoczucie straszne, trening az ciezko zrobic. Jutro odstawiam a szkoda bo chcialem stestowac cos nowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Hanslik
Witam Panowie, jak TREN E oraz TEST E z UFC na śląsku ? Mam możliwość wzięcia w dosyć dobrej cenie.

Tri trenabol z biochemu wałkowany - nie polecam



Zmieniony przez - Hanslik w dniu 2016-12-13 20:21:19

ufc sobie daruj naprawde
polecam pewne laby w dobrych cenach

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
bury14-88
Jaki lab na chwile obecna,ma mete inj,tak aby warto bylo zakupic.


Bury smialo w Genesis amp mozesz celowac, znajomy wlasnie cisnie 3opk i zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 273 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 52148
koledzy ktora oxa najlepsza:medical pharma,nexium,genesis,androchem,domestic,vermo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
Vermo, ale musi być org.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Shaq
koledzy ktora oxa najlepsza:medical pharma,nexium,genesis,androchem,domestic,vermo


Androchem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 328 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62189
Panowie hexa z BM, Primusa, czy Bioniche?

Asharein

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium