SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133522

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
tutifruti124
Panowie leciałem leciałem winko malay 2opak, teraz 2opak nexa mam i lece bez przerwy...co nastepne? mysłalem nad prl albo cyberem? co obecni klepie?


cyber od lat na rynku i cały czas ma bardzo dobre opinie
prl nie dawno wyszedł ale też zbiera raczej same pozytywy
sam wbijałem npp i mixa oraz clen , wszystko działało elegancko
tylko nie rozumie takiego skakania po firmach , ja cos działał to się tego trzymaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
no w sumie racja, w takim razie zobacze tego nexa ktorego amm na stanie i wtedy zostane przyt tym co leoiej dziala ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
jak narazie winko tab malay polecam jak ktos ma dobre dojscie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
nie zmienia się zwycięskiego konia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
lodzianin1
tutifruti124
Panowie leciałem leciałem winko malay 2opak, teraz 2opak nexa mam i lece bez przerwy...co nastepne? mysłalem nad prl albo cyberem? co obecni klepie?


cyber od lat na rynku i cały czas ma bardzo dobre opinie
prl nie dawno wyszedł ale też zbiera raczej same pozytywy
sam wbijałem npp i mixa oraz clen , wszystko działało elegancko
tylko nie rozumie takiego skakania po firmach , ja cos działał to się tego trzymaj


Moze po schrupaniu innej firmy stwierdzi ze jednak ta poprzednia nie byla taka super
Ciekawosc i nauka poprzez dedukcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
można i tak do tego podchodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
tutifruti124
Panowie leciałem leciałem winko malay 2opak, teraz 2opak nexa mam i lece bez przerwy...co nastepne? mysłalem nad prl albo cyberem? co obecni klepie?

Winko z cybera kozackie. Sam jadłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27
Lubię Małolatki
Oxa z titana warta uwagi?
primobolan z bioniche daje rade?
i w jaki tren a celować?



Tren a jak wyzej - Bioniche/TItan bedzie ok :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27
Viciouslov
Jak genesis w ampulkach?


W moich okolicach nie bardzo zadowoloeni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
allwhatyouneed
Lubię Małolatki
Oxa z titana warta uwagi?
primobolan z bioniche daje rade?
i w jaki tren a celować?



Tren a jak wyzej - Bioniche/TItan bedzie ok :)


Titan to akurat teraz lipa , jak testy leżą to w oxe bym na milion procent nie zainwestował
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej