SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133266

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Adam19877
co polecacie z trena ace i wina ?
bo susza i nie moge ogarnac sobie na miescie

tescia enana mam alpha pharma .dobry jeszcze?





Primus Ray, Platinium Labs, Bioniche, Biosira, Malay, BD new, DB Pharma, Eurochem, Lyka Labs, Shree, BM - jeśli chcesz zmienić ace na hexe lecę ten towar właśnie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
SaszaUFCC
z czego oxe wziac
tylko pewna ma byc!!

dostep podobno do wszystkiego

dla laski to nie moze byc walka




Platinium Labs, Primus, Bioniche, Biosira, BM, Shree, Malay, BD new, Alchemia-Phara np. Kolega kończył oxe LK z trenem premium kolejny raz tym razem wersja 100mg, towar git.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13291
Krzykacz mi właśnie chodzi o to ze nic nie mogę znaleźć NT tego Magnus. Sam dil mówi ze sprzedał tylko paru osobom i nie ma żadnej informacji zwrotnej jeszcze. Sam leci BD jeśli chodzi o długi estr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Mój błąd pisałeś o BD (nie o BM).

Jeśli chodzi o BD to jeśli jest to nowe BD (niebiesko-białe to jest oryginalna wersja) to bierz ten lab na pewno. Brałem inj z tego laba, brałem antka z tego laba. Towarek działał 100%.


Tutaj masz na dole o jakiej wersji mówię:

https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s991.html


Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2016-12-03 10:50:38

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
barto81
Panowie Deca Susta - Genesis czy lepsze BM Pharmaceuticals ??


Genesis ampy z kodami? jeśli tak to towarek malina nawet bym się nie zastanawiał.

czarnyczarny
Z genamedu biłem juz pare razy suste, propa i działały bardzo dobrze, trenu tez wbiłem jedna butle i robił dobrze, przeszedlem na tren gena po dose i roznicy nie bylo. W testosterony gena mozna smialo inwestowac bo tanie jak barszcz


jw był czas, że bazowało się na dose później genamed różnic praktycznie w odczuciach żadnych a w kieszeni pare złociszy zostaje więc wybór prosty padał na genameda tani i dobry lab
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13291
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
chris1980r


Nie zamieszczaj treści o stronkach/cenach

Ja nie widziałem tego laba, więc się nie wypowiadam.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 21791
Długie testy i treny malay tiger, dose, prl, bioniche, alpha pharma, Genesis? Na malayu nie zawiodę się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
matheo907
Długie testy i treny malay tiger, dose, prl, bioniche, alpha pharma, Genesis? Na malayu nie zawiodę się?



Bralem rozne testy poniewaz cykle opieram tylko na enanie juz od kilku lat i bioniche puki co 1 liga w miedzyczasie z braku dostepnosci bralem dose - nt. Dzialania sie nie wypowiem bo poszlo tylko ok 3 szotow ale towar niemilosiernie gesty co utrudnialo mi strzaly i oddalem dla znjomego. Bralem galenike i roznicy nie widzialem moze na galenicw czulem miejsce wbijania towaru na bioniche czasem cos poczuje ale sporadyczne przypadki.

Tren enan z bioniche jak dla mnie petarda. Przy dawce 300mg week mnie rozrywalo. Miesnia puchly a tluszcz znikal do tego sidy znacznie slabsze niz na acetacie dlatego tez polecam dlugi estr trena.

Ogolnie wszystko powinno z tego dzialac. Uwazal bym tylko na genesis bo tego jest chyba kilka wersji.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
matheo907
Długie testy i treny malay tiger, dose, prl, bioniche, alpha pharma, Genesis? Na malayu nie zawiodę się?


Niedawno skonczylem test enan Bioniche. Dziala jak nalezy.
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej