SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12134209

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Tadeusz195
Mit czy prawda ,
bold+deka= synergia ?


każde połączenie w taki sposób w jakimś stopniu działa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
conan85
A jeszcze odnośnie T3. Mam dostęp do Uni Pharma. Warte to polecenia?

Jesli ori to warto, duzo oryginalu jest ale drugie tyle walkow.

conan85
Panowie. Enan i npp. Mam dostęp do primus i BM, przy czym BM zdecydowanie taniej. Co warte uwagi?

Oba na wysokim poziomie, kieruj sie cena.

matheo907
Panowie Proszę o szczere opinie osób które biły te środki:

Trenbolon enan bioniche albo dose, oba 200mg/ml bioniche trochę droższe, w którym siedzi więcej?

Teraz leci tren e dose 400ew cos tam smyra z cypio tez dose 250e3d i test na badaniu 3050ng/dl waga 98kg 14-15% bf, dobry wynik, czy lepiej w białe bioniche wcelowac?

Jak te dwa laby sie porównują?
Czy poszukać moze genameda, nexium, prl czy cos? Bo poki co mam od reki dose i białe bioniche, nagrodze sogami, dzięki



przy wyniku testosteronu miales znak < ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 132 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3637
Siemanko,

jestem przed 5 strzalem propa, dzisiaj mi wypada wieczorem, ogolnie mam 3 laby do dyspozycji, raczej sprawdzone od kumpli wiecznych koksiarzy wiec temat na 98% legit, wszystkie z labelami i data waznosci, kazdy po 100mg/ml:

- EuroChem (na oleju sezamowym),
- Goldline,
- Genamed Pharma

Poki co jade na EuroChem i troche urywa dupe, ciezko sie ku*wa polozyc na boku, ogolnie czuje podwyzszone cisnienie, libido w gore i pompa az pali.

Injekcje same w sobie bezbolesne, ale po 10 - 12h troche mocno uciazliwe, nawet nie mysle o tym, zeby biegac, ale musze przyznac ze w czasie treningu bol maleje. Na ogol kuleje.

- Czy ktos zna te laby?
- Czy moge mieszac soki i sprawdzic jak to sie wtedy bedzie sprawdzalo?
- Czy testowal ktos mete z Genamed Pharma? Po otwarciu z opakowania tabletki byly zapakowane w foliowym woreczku

Pozdro i sogi poleca za odpowiedzi, co bym w siebie kujawskiego i Apapu nie ladowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Przejdz na inna firme, jesli bol sie bedzie utrzymywal to kiepsko. Wielu ludzi po injekcji propa tak ma, bez roznicy jakiego, czesto tez towarzysyz im goraczka. Mixowanie to kiepski pomysl. Jeden treny zmiksowal to z bezbolesnych wyszedl mu bolesny:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 132 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3637
@marianzulek,

ok - moze dzisiaj po prostu stestuje ktoregos innego, bez mieszania. Co do goraczki to takowej nie mialem, moze jakies 37,5 ewentualnie + ogolne przeziebienie, ale wypocilem na treningach + Vit. C pomoglo, juz czuje sie lepiej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
macieksto


Podstawowe pytanie - masz to Eurochem co ma też hormon i peptydy..? Czy tą kopię Eurochemu raczej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Urywa dupe" w sensie w pośladki bijesz,czy to w przenośni napisałeś? Który to cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 132 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3637
@krzykacz

zdaje sobie sprawe, ze pewnie w PL ciezko o legit towar 100%, nie wiem czy to kopia EC czy oryginal, gadalem dzis z kolezka co to ogarnia, mowi, ze syfu nikomu nie sprzedaje, ze sam wszystko co sprzedaje bierze.
Moge ewentualnie wstawic fote jak chcesz :)

@zioelekt

bije w poslady, z urwaniem dupy nie nawiazywalem do ''szalu'', kojarze to bardziej z bolem :D spie na brzuchu ostatnie noce hehe
To pierwszy cykl jesli chodzi o injekcje, wczseniej bylem tylko raz na oralach.



Zmieniony przez - macieksto w dniu 2016-12-02 17:14:40

Zmieniony przez - macieksto w dniu 2016-12-02 17:15:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Jeśli masz Eurochem z PL to nie masz oryginału i zapewnienia Twojego koksa możesz o kant dupy rozbić.. EC już dawno wycofał się z handlu na cały wschód, bałkany i polske - a polska była jednym z pierwszych krajów na które real EC przestało trafiać.

Widziałem cały arsenał real EC włącznie z peptydami i nowymi blendami 240/450/600 będąc w eu nad oceanem.

Ten lab bardzo dba gdzie i komu daje swoje produkty od dłuższego czasu.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 132 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3637
To znaczy, ze kompletnie nie ma sensu bicia tego towaru?

A Genamed Pharma / Goldline? Cos Ci na ten temat wiadomo?
Co do Genamed to widzialem nawet pozytywne opinie. Na temat Goldline nie znalazlem nic trafnego.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej