SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12162776

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94306 Napisanych postów 364232 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668499
comeback
No właśnie, teraz to już samo złamanie algorytmu kodów nie wystarczy, bo jak kod wchodzi to obecnie dostajesz też informacje odnośnie środka który sprawdzasz, np niedawno sprawdzałem deke i efekt wyglada tak:
Product Name :
Nandrobolin 250mg - 10 ampoules of 250mg/1ml per box
Batch No. :ND1404
Expiry Date : September, 2017

Czyli złamanie kodu nic nie da, bo i tak nie wiesz jaka zmienna którą podstawiają do algorytmu , albo zbiór kodów, będzię odpowiadać za serie i datę ważności. Zatem jak kupisz 50 oxy i kody wejdą a dane się nie zgodzą to już wiesz że Twoje źródło handluje kopiami.

Zastanawiałem się też jak teoretycznie mogliby oszukać to zabezpieczenie i szczerze mówiąc to
nie bardzo idzie wymyślić jakieś opłacalne rozwiązanie.



Zmieniony przez - comeback w dniu 2016-11-21 05:35:19


No to juz troche zmienia postac rzeczy.ale pewnie tez do czasu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Bije ktoś obecnie jakieś środki bm? Macie równo po 2ml w każdym vialu? Czy zdarzają się bonusy albo braki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Patryk ja sust i bolda bm . Nawet więcej niż 2 ml jest :) klepie jak trzeba


Zmieniony przez - MalyMati w dniu 21/11/2016 08:40:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Ja też lecę sus i do tego npp. W npp jednym vialu miałem 2,3 ml, ciekawi mnie czy w następnym nie będzie za mało z tego powodu. A że klepie to też mogę potwierdzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
We wszystkich było więcej niż 2 ml :) ogólnie bm , genamed , nexium i androgen działa elegancko ja wale po 1 ml z każdego labu danego środka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Panowie Deka mastera npp teście lepiej celować nexium czy dose nowa szata?

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
ziki2000
marianzulek
ziki2000
Ktoś juz pisał na forum ze androchem podobno klepia już gdzieś w Polsce a więc może to już te wyj**ki śmigają ? chociaż sam nie widziałem to się przewinął temat na forum a więc coś w tym może być bo coraz więcej negatywnych opinii o andro...


Co za roznica miedzy piwnica UK a piwnica PL?
Jesli jest roznica to albo zmienili dostawce surowcow albo kucharza.




Chodziło mi ze w PL podrabiają tak ktoś pisał a jeżeli to prawda to duża różnica bo andro z UK zbierało dobre opinie a teraz może byc gorzej jezeli to prawda bo może ktos ot tak sobie wymyślił i napisał na forum


ziki z andro jak masz dobrego dostawce to towar jest dobry ,nie zapominaj o tym że teraz wiekszosc bierze saa a diete maja w macu m.in ja xD
ale mam ziomka ktory na srodkach andro doj**ał zyciowke konkretna ok 100kg na redukcji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
patryk173
Bije ktoś obecnie jakieś środki bm? Macie równo po 2ml w każdym vialu? Czy zdarzają się bonusy albo braki?



Tren Hexa BM leci od dłuższego czasu. Jest po równo lane 2ml/vial. Dobry trenik

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 299 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8692
Jak testy z Dose? Konkretnie susta.

Najpierw masa, później masa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Enan cypio bdb. Znajomi bili.
Susta teraz leci u znajomego i na "czuja" działa bdb, ale badań nie robił jeszcze. No i olej fajny kolor brązowy, jak tren ogólnie w dose bym inwestowal
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium