SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133857

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej!

Jaki cyp/enan najpewniejszy?
Mam dostep do cybera flakon, amp, balkan amp, alchemia pharma flakon, euro pharmacies flakon i genesis amp i flakon.
Kiedys slyszalem ze genesis pewniejszy amp bo flakony podrabiaja. Prawda to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cyber ampy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
To by była wyj**ka roku :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No cos sie chyba dilowi powalilo bo ja o takich nie slyszalem. O euro pharmacies tez niezbyt. Ale reszta pewna raczej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Jak jesteś pewny że masz ori cybera to bierz bo nie ma nic lepszego, bałkan to samo ale wyj**ek jest strasznie dużo i jeśli nie jesteś pewny na sto procent to weź cybera.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Halki
Tren Ace z Androchemu - trafiliście może na jakiegoś wała/nie działającą serie? Kolega bije teraz BATCH 00366 i kompletnie nic nie czuje... Leciała do tej pory wcześniejsza wersja i było okej, różnica diametralna.


Bilem jeszcze kilka tyg temu, smigal super, ja bilem koncowke przygotowan 100mg dziennie, bede w domu zobacze jaki nr batch ja mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4878
Enan i deca genesis ampy i deca titan wszystko z kodami,dobre czy lipa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 161 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3809
A co powiecie o propie z genetics lab jak i ich innych produktach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
Ktoś juz pisał na forum ze androchem podobno klepia już gdzieś w Polsce a więc może to już te wyj**ki śmigają ? chociaż sam nie widziałem to się przewinął temat na forum a więc coś w tym może być bo coraz więcej negatywnych opinii o andro...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
muszak14
Enan i deca genesis ampy i deca titan wszystko z kodami,dobre czy lipa?


z tego bym wybrał genesisa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium