SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133455

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202508
ziki2000
Primus takie oh ah na necie a tutaj podstawy słabsze od dose...minus :) albo już za dużo Lasix wibijasz i nie czujesz


duzo nie bije no cos Ty przechodzilem w stosunku 1:1 wiec jestem zdziwiony bo towar wyglada naprawde lux i kosztowal w sumie troche wiecej....polece jeszcze tydzien i jak sie nie ruszy to zegnam lab

czeka mnie jeszcze t400 z cybera ale tu raczej niespodzianek nie bedzie


Zmieniony przez - Lasix w dniu 2016-11-13 19:43:06
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 417 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20440
enan działa tylko niewiadomo jak deca testował ktoś?
1

marsaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202508
deca z czego ? jak z dose to dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Jak master krótki z androchemu? Interesuje mnie opinia najlepiej kogoś co bił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Lasix
ziki2000
Primus takie oh ah na necie a tutaj podstawy słabsze od dose...minus :) albo już za dużo Lasix wibijasz i nie czujesz


duzo nie bije no cos Ty przechodzilem w stosunku 1:1 wiec jestem zdziwiony bo towar wyglada naprawde lux i kosztowal w sumie troche wiecej....polece jeszcze tydzien i jak sie nie ruszy to zegnam lab

czeka mnie jeszcze t400 z cybera ale tu raczej niespodzianek nie bedzie



Zmieniony przez - Lasix w dniu 2016-11-13 19:43:06


T400 jest sztos i mamy 4g testa we flakonie a nie 2.5 g także jest droższy a koniec końców mamy zaj**istego testa za cenę gównanego testa :D
1

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202508
stezenie faktycznie fajne...szkoda tylko ze wystarczy na 2 tyg
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 107 Wiek 83 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 863
hgh-line
Comodore
Która oxa obecnie najpewniejsza? Parę miechów temu naciołem się na fejka Nexium więc wolę zapytać.


kup orginał oxe nexiuma a nie będziesz żałował lux oxandrolon mają


jw widziałem badnia z wrocławskiego laboratorium o którym wspominał ktoś tutaj przy sprzeczce z boldami i oxa nexiuma zawiera oxe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2017
interesuje mnie opinia na temat środków z CENTRALPHATM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
pajaczeq
Lasix
ziki2000
Primus takie oh ah na necie a tutaj podstawy słabsze od dose...minus :) albo już za dużo Lasix wibijasz i nie czujesz


duzo nie bije no cos Ty przechodzilem w stosunku 1:1 wiec jestem zdziwiony bo towar wyglada naprawde lux i kosztowal w sumie troche wiecej....polece jeszcze tydzien i jak sie nie ruszy to zegnam lab

czeka mnie jeszcze t400 z cybera ale tu raczej niespodzianek nie bedzie




Zmieniony przez - Lasix w dniu 2016-11-13 19:43:06


T400 jest sztos i mamy 4g testa we flakonie a nie 2.5 g także jest droższy a koniec końców mamy zaj**istego testa za cenę gównanego testa :D


Żebyś sie nie zdziwił trzeba brać poprawkę na takie stężenie bo cenowo mała różnica ale i uważam że takiego stężenia niema co na opakownaiu , sam wbijałem androchemu dawka 1,2g ew i czułem dużo słabiej niż chociazby sustę w dawce 1 gram

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
baniak868
hgh-line
Comodore
Która oxa obecnie najpewniejsza? Parę miechów temu naciołem się na fejka Nexium więc wolę zapytać.


kup orginał oxe nexiuma a nie będziesz żałował lux oxandrolon mają


jw widziałem badnia z wrocławskiego laboratorium o którym wspominał ktoś tutaj przy sprzeczce z boldami i oxa nexiuma zawiera oxe

vermodje
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium