SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133552

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Kreaxxx
Usp ktoś coś na ten temat wie?
Viper w Wawie chyba lata, wygląda jak domowa :) propa miałem bolał ale dzialal
Tren malay i Master z propem kolega na tym życiową formę Zrobił




Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2016-11-09 13:54:32

Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2016-11-09 14:04:23


Dobrze slyszec bo sam przymierzam sie do mixa z MT(prop, npp, tren).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22482
Kolega bił oddzielnie wszystko i chwalił z resztą nie tylko on
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Sygul88
Jak Bioniche na dzis ? Prześledziłem troche temat odnosnie białych czy czarnych butelek ale to chyba żaden wyznacznik, nie ma co sie tym kierować ? Głownie z bioniche chodzi mi o enana, bolda, długiego trena


Te trzy srodki z bioniche to najlepsze jakie bralem. Robilem na tym zyciowa forme przy wcale nie wielkich dawkach. W sumie innych brandow z tych substancji nie prubowalem ale bioniche na mnie dzialalo super a test enan dziala do dzis juz z rok czasu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2872
BigMen
Sygul88
Jak Bioniche na dzis ? Prześledziłem troche temat odnosnie białych czy czarnych butelek ale to chyba żaden wyznacznik, nie ma co sie tym kierować ? Głownie z bioniche chodzi mi o enana, bolda, długiego trena


Te trzy srodki z bioniche to najlepsze jakie bralem. Robilem na tym zyciowa forme przy wcale nie wielkich dawkach. W sumie innych brandow z tych substancji nie prubowalem ale bioniche na mnie dzialalo super a test enan dziala do dzis juz z rok czasu.


Miałeś ciemne czy jasne flaszki ? Od tej debaty na temat flaszek juz mnie głowa rozbola, nie wiem co jest co, co było pierwsza ale dzis to chyba nie ma znaczenia już

;))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Tren ace platinumgit ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 258 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22240
Prop i master p z androchemu warto brać ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23969
Tren A i Bold z Genesis ampy ze zrapką coś warty, bił może ktoś ostatnio??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
Tren A polecam, bold nie wiem.


Zmieniony przez - comeback w dniu 2016-11-09 18:46:37
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 55
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej