SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133567

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 165 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2336
witam, jak winko z balkana? chodzi o tabsy. co myslicie dziala nie dziala

Zmieniony przez - koksu89 w dniu 2015-05-18 18:27:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
Ciezko powiedzieć cos na temat wina Balkan dzisiaj, zdarzają się podobno zupełnie niedzialajace wersje. Możesz wrzucić foto jak masz do dzialu DZ, temat Oryginal/fake, jednak nie wiem czy ktoś będzie ci w stanie na 100% odpowiedzieć czy ok czy nie. Ja bym szukal innego raczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 165 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2336
tez tak myslalem wiec nie bralem tego jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Osobiście nie spotkałem sie z niedziałającym balkanem w real. W necie pełno sprzecznych info co może świadczyć różnie. Ja bym brał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Nie bawem bede mial opinie co do trenu A z Titana.

A powiedzcie jak wino z Titana ?warte inwestycji czy w tak cos zainwestować ?

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
Inwestowalbym w wino Titan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6159
jak z ta Susta Alphy bil ktos ? kody wchodza zero dyskomfortu po strzale ale na dzialanie musze jeszcze poczekac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
Mnostwo osob bilo. Czekaj, raczej się nie zawiedziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 911 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13784
Ktora metka na dzisiaj lepsza Alpha czy Shree ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11653
Gazzz
Ktora metka na dzisiaj lepsza Alpha czy Shree ?
obie bardzo dobre chodz osobiscie brałbym shree

mike

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium