SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133659

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Biogene rHGH.
Pare miesiecy stosowania, dawka 4iu(2x2iu).
Badanie 3h po injekcji.







Sory za jakosc ale dostalem screena z ktorego robilem screena...


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2016-11-08 12:27:01
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
widocznie nie te masterony wbijałeś co trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Arkus P
prost4k
Arkus P
Ktoś tu pisał że bold genamedu skasował mu estro poniżej widelek, u mnie to samo przy boldzie androchemu, bold nie ma takich właściwości, więc jest to zły znak


podobnie miałem na boldku własnej roboty z żelu. nie do końca sugerowałbym się badaniami krwi w ocenie środków. trochę takie wróżenie z fusów. żeby mieć pewność trzeba by było wysłać towar do zbadania laboratoryjnego a reszta to tylko domysły moim zdaniem


Ale jak mam się nie sugerować badaniami? To czym fazami księżyca? Koorwa no bez jaj, bijesz testa plus bold, idziesz na badania wychodzi że masz estro w dolnej granicy, test kilka razy ponad normę, prawie gram tyg i to ma być wszystko ok?
Chyba oczywista sprawa że coś go musiało zbić, poza tym ja nie chcę mieć estro na masie w dolnej granicy, ja pyerdole dobre tu spece się wypowiadają

poza tym przechodziłem z innego bolda który faktycznie był boldem i gdyby ten bold który mi zabił estro był ok to bym się nie polapal że coś jest nie tak, oczywista oczywistosc koorwa i powtarzam boldenon nie ma wpływu na estro,
a to że w genamed i andro miały bolda takiego samego i ktoś tam sobie sam ugotowal też takiego, to oznacza tylko jedno ze tu chinczyk zawinil czy tam celowo to poslal coś co miało imitowac ten środek


Jesli gotowaniec zly, Andro zle, Genamed zly a Twoje dobre to jednak sklania do myslenia troche... co jak co, ale to ze chinole wysylaja walonego Bolda to jest mit, zrobienie spektometrii mas jest mozliwe przez kazdego ogarnietego studenta chemii, a chinol wysylajac gowno moze stracic klienta i tym samym duzo pieniedzy.

Zajelo mi 5 min znalezienie tego ze jednym z metabolitow bolda jest 1,4 dienedone ktory dziala jak IA. Info nie potwierdzone na 100% bo nie znalazlem zadnych wpisow jeszcze na NCBI ktoremu ufam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
bo niektorzy to po boldzie oczekuja fajerwerkow nie wiadomo jakich...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7033
Co powiecie o takim wyniki tescia przy 600mg e4d cypio? Badanie 22h po strzale. Mozliwe ze wynik niski bo zj**alem inj? Po inj straszny bol i zrobil sie "guz" na posladku.

- Równyś duchowi, coś go pojąć zdolny, nie mnie!
- Więc kimże w końcu jesteś?
- Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wciąż czyni dobro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
A która to lotka z kolei, chyba nie pierwsza? Wynik zamkną skalę tyle widać. Ile masz dokładnie nie wiadomo, trzeba robić dokładny wynik. Bo ładując 1 gram dobrego testa to wynik powinien być pewnie ok 12-14 razy norma.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Clean
Co powiecie o takim wyniki tescia przy 600mg e4d cypio? Badanie 22h po strzale. Mozliwe ze wynik niski bo zj**alem inj? Po inj straszny bol i zrobil sie "guz" na posladku.





Nic nie powiemy, bo wynik niemiesci sie w sklai, zmien laboratorium na dokladniejsze gdzie Ci podadza prawdziwy wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
Jak teraz?
Tren Ace Bioniche
Npp b.m


Zmieniony przez - szakal32 w dniu 2016-11-08 13:37:23

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7033
Omg.. faktycznie teraz widze, ze dali strzaleczke... badali 2 dni dluzej niz pozostale rzeczy niby dlatego ze poprosilem o dokladny wynik a i tak nie podali dokladnego..

- Równyś duchowi, coś go pojąć zdolny, nie mnie!
- Więc kimże w końcu jesteś?
- Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wciąż czyni dobro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1341 Napisanych postów 3490 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
To idź tam i niech zrobią Ci free jeszcze raz dokladny. Jak nie mają takiego sprzętu to zwrot kasy i czekolada na pocieszenie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej