SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133677

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
wlasnie to jest najwazniejsze , bo pierwszy strzal nie zaleznie ile wbijesz iu 3,5 czy 20 nie wykreci tobie duzego wyniku igf .. dlatego wiele osob wstawia tutaj wyniki po pierwszym strzale ktore zazwyczaj oscyluja w granicach 300 .. dopiero od 2 dnia bijac ed ten wynik igf powinien isc w gore . najbardziej dokladniejsze badanie to bedzie po 5 dniach bicia hgh ed
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
WyrwiCh**
wlasnie to jest najwazniejsze , bo pierwszy strzal nie zaleznie ile wbijesz iu 3,5 czy 20 nie wykreci tobie duzego wyniku igf .. dlatego wiele osob wstawia tutaj wyniki po pierwszym strzale ktore zazwyczaj oscyluja w granicach 300 .. dopiero od 2 dnia bijac ed ten wynik igf powinien isc w gore . najbardziej dokladniejsze badanie to bedzie po 5 dniach bicia hgh ed





1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Niestety nie przypomne sobie tego, ale mozliwe ze bede mial jeszcze jakies swiezsze badania.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Umnie był to strzał 3 codziennie bólem 2j na noc badanie było robione dokładnie 3.5gdz po podaniu pierwsze dwa dni dawałem przed snem w dzień badania wcześnie rano

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
polish hammer
Tren ace i master p z czego?
Androchem,biosira,bionicha?



Bioniche i Biosira.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
prost4k
knur____
Apteczne t3 to Novothyral ??


tak



Mix t3+t4. Tak apteka.

Euthyrox to apteka t4.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170443
prost4k
Arkus P
Ktoś tu pisał że bold genamedu skasował mu estro poniżej widelek, u mnie to samo przy boldzie androchemu, bold nie ma takich właściwości, więc jest to zły znak


podobnie miałem na boldku własnej roboty z żelu. nie do końca sugerowałbym się badaniami krwi w ocenie środków. trochę takie wróżenie z fusów. żeby mieć pewność trzeba by było wysłać towar do zbadania laboratoryjnego a reszta to tylko domysły moim zdaniem


Ale jak mam się nie sugerować badaniami? To czym fazami księżyca? Koorwa no bez jaj, bijesz testa plus bold, idziesz na badania wychodzi że masz estro w dolnej granicy, test kilka razy ponad normę, prawie gram tyg i to ma być wszystko ok?
Chyba oczywista sprawa że coś go musiało zbić, poza tym ja nie chcę mieć estro na masie w dolnej granicy, ja pyerdole dobre tu spece się wypowiadają

poza tym przechodziłem z innego bolda który faktycznie był boldem i gdyby ten bold który mi zabił estro był ok to bym się nie polapal że coś jest nie tak, oczywista oczywistosc koorwa i powtarzam boldenon nie ma wpływu na estro,
a to że w genamed i andro miały bolda takiego samego i ktoś tam sobie sam ugotowal też takiego, to oznacza tylko jedno ze tu chinczyk zawinil czy tam celowo to poslal coś co miało imitowac ten środek

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58488
Jaka tura:genamed, central pharma, genesis, veromdje?

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tura vermodije i genamed bdb vermo w listkach gumka zwiazane \
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arkus P
prost4k
Arkus P
Ktoś tu pisał że bold genamedu skasował mu estro poniżej widelek, u mnie to samo przy boldzie androchemu, bold nie ma takich właściwości, więc jest to zły znak


podobnie miałem na boldku własnej roboty z żelu. nie do końca sugerowałbym się badaniami krwi w ocenie środków. trochę takie wróżenie z fusów. żeby mieć pewność trzeba by było wysłać towar do zbadania laboratoryjnego a reszta to tylko domysły moim zdaniem


Ale jak mam się nie sugerować badaniami? To czym fazami księżyca? Koorwa no bez jaj, bijesz testa plus bold, idziesz na badania wychodzi że masz estro w dolnej granicy, test kilka razy ponad normę, prawie gram tyg i to ma być wszystko ok?
Chyba oczywista sprawa że coś go musiało zbić, poza tym ja nie chcę mieć estro na masie w dolnej granicy, ja pyerdole dobre tu spece się wypowiadają

poza tym przechodziłem z innego bolda który faktycznie był boldem i gdyby ten bold który mi zabił estro był ok to bym się nie polapal że coś jest nie tak, oczywista oczywistosc koorwa i powtarzam boldenon nie ma wpływu na estro,
a to że w genamed i andro miały bolda takiego samego i ktoś tam sobie sam ugotowal też takiego, to oznacza tylko jedno ze tu chinczyk zawinil czy tam celowo to poslal coś co miało imitowac ten środek



z boldami jest ciezko bo i hinol wali w hu czesto to samo jest w masteronach ludize mysal ze super master estro spada itd :) sam bilem pare masteronow i nic innego nie doczulem jak tylko spadek estro w odczuciu ui na badaniu heh sypia tam jakies anty estrogeny i tyle
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej