SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133353

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31821
oki to biore Testy z GEP , natomiast Tren A brac z Genesis czy niewarto ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 2024 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22048
dawidzg123
oki to biore Testy z GEP , natomiast Tren A brac z Genesis czy niewarto ?

Testy gep śmiało, tren genesis nie miałem okazji testować, ale bym go wybrał gdybym miał wybierać między tymi dwoma. Treny zawsze załatwiam ròżnych firm, jeśli zastosować mam 4 opakowania, leci 4 producentòw i dobrze na tym wychodzę


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2016-11-05 22:43:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
dawidzg123
oki to biore Testy z GEP , natomiast Tren A brac z Genesis czy niewarto ?

Biłem tren a genesis amp i szału nie robi

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Znalem jednego ktory dla pewnosci zmieszal 4 rozne firmy trenu... oj dupa bolala:(

Przelal do jednego flakonu rzecz jasna.


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2016-11-05 23:32:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 905 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
comeback
Rozumiem, wydedukowałeś to porównując napisy na opakowaniach z AP, a potem wprowadziłeś uzasadnione domniemanie że tak na pewno jest...
Czyli nie wiesz, a jedynie zakładasz . Oj, takie śmiałe założenia to czasem droga na manowce.


Halo dzien dobry ? To Ty wydedukowales z napisu na pudelku jaka jest baza propa, ja Ci tlumacze ze jest inna niz podana

Edit: rozpisalem sie ale kasuje, nie warto sie tu rozkrecac, a Ty za pare lat zrozumiesz jak bardzo sie pomyliles


Zmieniony przez - miczelx w dniu 2016-11-05 23:46:56
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Comeback, nie to zebym cos osobistego mial do Ciebie ale przekrecasz temat rozmowy oraz meritum tak jak Ci w danej chwili wygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202508
marian zajmij sie lepiej bioniche
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Wczoraj poszla ostatnia lotka, teraz czekam na nowe:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
pajaczeq
szakal32
pajaczeq
Tym bardziej brałbym teraz Nexium szczególnie nową szatę bo będą chcieli zrobić sobie renomę nowego wyglądu i myślę że prochu nie będą żałować. Pierwsza partia nowego wyglądu może być sztos.

Zależy ktory wypust ma do wyboru


Oba wypusty są bdb. Nexium jakby nie patrzeć to w sumie jeden z droższych labów. Trzyma poziom i stare wypusty są jak najbardziej na plus i myślę że nowe żeby wypromować nową szatę nie mogą dać plamy.


Nexium jeden z droższych labów to chyba h**owego dila masz bo nexium nie nalezy do firm droższych raczej srednia półka cenowa

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
miczelx
comeback
Rozumiem, wydedukowałeś to porównując napisy na opakowaniach z AP, a potem wprowadziłeś uzasadnione domniemanie że tak na pewno jest...
Czyli nie wiesz, a jedynie zakładasz . Oj, takie śmiałe założenia to czasem droga na manowce.


Halo dzien dobry ? To Ty wydedukowales z napisu na pudelku jaka jest baza propa, ja Ci tlumacze ze jest inna niz podana

Edit: rozpisalem sie ale kasuje, nie warto sie tu rozkrecac, a Ty za pare lat zrozumiesz jak bardzo sie pomyliles



Zmieniony przez - miczelx w dniu 2016-11-05 23:46:56


Przecież na wiele kwestii przedstawia dowody a nie domniemania, a więc nie koniecznie się myli...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej