SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133248

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Mellopl
Deca - co z dobrze dostępnych środków klepie (i ma nandrolon w nie propa w realnie w składie) ?



Primus Ray, BM, Bioniche, BD new, Malay Tiger, Greater 2ml, Platinium Labs, Shree, Bałkan, Alchemia-Pharma np.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
Mellopl
Deca - co z dobrze dostępnych środków klepie (i ma nandrolon w nie propa w realnie w składie) ?

Malay

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
szakal32
Mellopl
Deca - co z dobrze dostępnych środków klepie (i ma nandrolon w nie propa w realnie w składie) ?

Malay


Sajber, Nexium, Alpha

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
sporo nandrolonów działa bardzo dobrze
ja ostatnio na andro lece teraz i działa b.dobrze
napisz do czego masz dostep będzie prościej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52782
Androchem deczka działa jak należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32187
Lece teraz DD + susta Genesis amp,działa wysmienicie,
Brat skonczył Propka i metkę Genesis,działanie książkowe.
Znajomi z wioski co brali/biorą Genesisa kazdy zadowolony.

Raz sierpem, raz młotem w CZERWONĄ HOŁOTĘ !!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
dlatego pytanie do czego ma dostep
bo wybór jest spory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
BigMen
Comebak podgrzej plyn i zobacz ze zmiesci sie wiecej soli.


I tu trafiłeś w sedno, w 1 ml oleju można rozpuścić dużo więcej... ale wtedy na ampie musi być napis np. "wbijaj podgrzane do 100°C" "
A na poważnie to, mm1986 pisał o wyżej, można podnosić rozpuszczalność dodatkami, ale cudów i tak nie zdziałają. Dlatego na jakieś mega stężenia w uglach trzeba patrzeć jak na każde inne wciskanie kitu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32187
lodzianin1
dlatego pytanie do czego ma dostep
bo wybór jest spory


O to najwazniejsze,z pytan,bo co z tego ,że genesis działa ,jak nie mozna go nabyc..
I taka ja mam własnie akcję,konczą mi sie srodki genesisa,i zaopatrzyłem sie w Androchem,
Kumpel co z nim ćwiczę leci testobase i antka Adrochemu...jak widzę ,jak go robi to powiem tak- O qrwa!!!!
Oby wszystko z Androchemu tak robiło,to będzie super.


Zmieniony przez - bury14/88 w dniu 2016-11-04 16:29:55

Raz sierpem, raz młotem w CZERWONĄ HOŁOTĘ !!!!!!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej