SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133270

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
marianzulek
Na podstaiw propa ocenialbym ze ma wiecej niz 100. Z poczatkowych parti widzialem badania to prop mial 125mg. Swojego przy dawkowaniu traktowalem jako 100mg i zdecydowanie bylo wiecej niz 100. Sugerujac sie propem NPP moze miec tak samo.

Do najtanszych zreszta nie nalezy.


a tak zapytam, jak obliczyłeś że w jednym propie było 125 a w drugim 100?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Nie zrozumiales, moze nie jasno to napisalem.

Widzialem badania pierwszych parti propa(125mg)
Jak bralem to zakladalem ze w nastepnych partiach juz pewnie okroili wiec bilem 1cm jako 100mg Ale bylo czuc ze jest go wiecej niz 100mg.
Wiec przyjalem ze moze tam byc dalej tyle samo poniewaz roznica byla znaczna w porownaniu do poprzednich propow jakie bralem.
No i dalej bilem 1ml

Nie wykonywalem zadnych mistycznych obliczen. Wywnioskowalem po badaniu oraz droga dedukcji.


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2016-11-01 17:35:41

Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2016-11-01 17:36:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Takie dedukcje to totalny bullshit :D Jakby ktoś przebadał jakie stężenia są w opisywanych tu sokach nie jeden by się zdziwił a nawet nie raz ten co sam je ugotował :D Ciekawe czy chociaż jeden lab ug miałby zgodność stężenia po pierwsze a po drugie substancji opisanej na etykiecie bo wcale by mnie nie zdziwiło gdyby stężenia były mocno zaniżone wszędzie a w butli wlany mix jakiś testów i w każdej to samo a na etykiecie susta enan cypio może nawet deka i bold :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
MENT z androchemu ktoś brał?
Mysle żeby wrzucic w grudniu na 30 dni ale nie wiem czy warto..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Wczesniej bralem rozne 100mg propki, miedzy innymi testovisa 100% oryginalnego. Oczywiscie nie mozna sie sugerowac taka dedukcja w 100% bo nie tylko poziom testosteornu wplywa na to jak bardzo go czujemy. Jednakze jak juz wspominalem widzialem badania wykonane przez jednego z moich znajomych na uczelni uniwersyteckiej. Polecam Ci orzybic UG 100mg i przejsc na bioniche. Wtedy bedziesz mial swoja wlasna opinie. Bo sprowadzenie sie do podwazania opini innych argumentem "bo to jest gowno warte" nic nie wnosi...

Ladne pare lat wstecz mialem wrecz wrazenie ze zawyzaja stezenia bo skosztowaniu aptecznej metki czy propa. Ale konkurencja na rynku zeobila sie ogromna i prowadzona jest tzw. Konkurencja cenowa, na czym osczedzic musza laby. I takie mamy oto skutki.


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2016-11-01 18:41:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3425
t3 uni duzo walkow na rynku lata? jakie badania zeby sprawdzic czy mam ori?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tsh i ft3. Wszyscy piszą że wałów tiro i uni wszędzie pełno, ale ja jakoś nie widziałem ani wała uni ani tiro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
W tej fabryczce ostatnio zlikwidowanej pokazywali walkowane T3. T3 uni pharma sa napewno walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3425
zioekt
tsh i ft3. Wszyscy piszą że wałów tiro i uni wszędzie pełno, ale ja jakoś nie widziałem ani wała uni ani tiro.


a ft4?
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej