SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133281

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 214
Krzykacz a brales te z nowego sortu rozlewane po 10ml100mg/ml czy starsze rozlewane w tych wiekszych butlach bodajże po 20ml?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
W jakie halo można celować żeby tylko kasy w błoto nie wyrzucić?

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
KLAJTA
W jakie halo można celować żeby tylko kasy w błoto nie wyrzucić?



Primus Ray, BM, Bioniche, BD new, LK np. Ja akurat brałem Biosira i nie zawiodłem się - taki:

https://www.sfd.pl/Biosira_Ltd_Indie_tbl_&_inj__opinie_temat_zbiorczy_-t908549-s132.html
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Olek198833
Krzykacz a brales te z nowego sortu rozlewane po 10ml100mg/ml czy starsze rozlewane w tych wiekszych butlach bodajże po 20ml?



Te starsze, tam wtedy były (i chyba dalej są) 15 & 20ml amp.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6609
Witam, pytałem 2 strony temu i ponawiam pytanie : Miał ktoś z Was styczność z środkami z Medical Pharma, Royal Pharma, każda opinia będzie bardzo cenna, sprawa pilna - stąd to ciśnienie i mały SPAM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
Olek198833
Mam do wyboru dwa laby Propionat z Euro-pharmacies i Pharm Chemical ktory lab wydaje sie według was pewniejszy?


Test euro trochę zaniżony, 300mg jest, ja brałem jak 200 mg ;)

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
A z vermo ktoś halo stosował?

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
KLAJTA
A z vermo ktoś halo stosował?


Vermodje bardzo dobre halo, jedzone przez kilku znajomych strongów i ludzi z ich otoczenia, jedna z parti badana na zawartość substancji i zawierala halotestin.

Ogolnie cieżko o jakieś alternatywy przy tym środku, na pewno daruj sobie halo niektorych firm gdzie sami sobie strzelili w kolano wypuszczając halotestin gdzie cena jest niższa od ceny samego surowca.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
romekromek
Witam, pytałem 2 strony temu i ponawiam pytanie : Miał ktoś z Was styczność z środkami z Medical Pharma, Royal Pharma, każda opinia będzie bardzo cenna, sprawa pilna - stąd to ciśnienie i mały SPAM.



kilka osób już tu o tym pisało, sam też wspominałem wczoraj i dalej wspomne bo widzę nadal ludzie dają się nabierać oszustom i nabijać im kieszeń royal, medical, global, scitec, clinic, center i inne wynalazki to cały czas jedn shit
masz swieży temat kolesia co wbija enana medicala wyniki testa bieda z nędzą
https://www.sfd.pl/Opinia_co_do_badań_krwii-t1131883.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
KLAJTA
W jakie halo można celować żeby tylko kasy w błoto nie wyrzucić?


Biosira- bralem pare lat temu na obozie SW, dzialalo elegancko. Poprawa wydolnosci, wqurw straszny.
Co do sily nie mam porownania bo nie bylo tam ciezarow. Duzo znjaomych z SW jadlo i wiekszosc chwalila sobie.

Primus Ray- pare stron wczesniej mm chwalil.

Testeryip
Aras84
Testeryip
Siemka Panowie jaki Glutation polecacie?


Pytasz o marke czy o forme tab/inj ?


Głównie chodzi mi o firme z tego co słyszałem orale mają dużo gorsze działanie


Bralem zarowno, Ridutox jak i TAD600, roznicy nie czulem.



Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2016-10-28 18:49:51
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej