SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12134035

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
W ciągu 2-3h od inj znacznie wzrasta mi witalność, lepsze samopoczucie, coś a'la kop jeśli tak to mogę określić. Tak jest za każdym razem po podaniu HCG, biję zawsze co 3tyg 5000jm rozbite na 2x 2,500jm pon/czw bo to mniej więcej mi siada dlatego tak podaję. Zaraz po inj w tym czasie od razu jest lepiej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Arkus P
A co wy czujecie po przybyciu Hcg?
Poważnie pytam bo bilem i ovi i pregnyl po 2, 3 tyg w dawkach 2500 na strzał i nie zaobserwowalem nic :D


Poza owrzodzeniem na ciele to wieksze parcie na kobiety.
Ovi dzialal ale po przejsciu na pregnyl to jak z przesiadka z golfa na merca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
mostek na ovi po 4 tyg blok
mostek na pregnylu 6 tyg przeleciałem super
lecz tym do końca się nie sugeruję bo przy drugim mostku na samym hcg dorzuciłem provi
zasugerowałem się RP który twierdził że 2500 co 2 dni na samym hcg i nie ma spadków , no ja wyłapałem mega
dlatego do drugiego poleciało provi

tak więc nie do końca można tak to rozpatrywać

bralem ovi bo wtedy nie miałem dojścia do pregnylu , jak mam dostęp to normalna sprawa że stawiam na naszą aptekę
jak by nie było to bił bym ovi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Aktualnie również Pregnyl ale jak się nie ma to się bije co się ma. Jakoś specjalnie nie przejechałem się na którymś HCG, poza jednym z Chin no-name to była jakaś podróbka. Choć działało to HCG ale jak pół dawki odłożyłem do lodówki to rano zielona galareta się zrobiła.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105095
Arkus P
A co wy czujecie po przybyciu Hcg?
Poważnie pytam bo bilem i ovi i pregnyl po 2, 3 tyg w dawkach 2500 na strzał i nie zaobserwowalem nic :D


Za każdym razem jest spory strzał libido + lepsze samopoczucie, więcej amunicji lepszej jakości

Nie zawsze ale często po jakims czasie od inj czulem taki jakby napływ wody do jaj takie specyficzne uczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Mala spostrzezenie z przygotowan w koncowce, lecialo pare srodkow z Pl.

Prop Andro kosa, nawyzszy poziom, tak samo dobry jak AP z Indii bo przrchodzilem.
Tren Ace Andro, super jak zawsze.
Masteron Enan Dose (1 batch z przed kilku lat) super.
Primus Cypio kosa, najwyzszy poziom zaluje ze nie mam zapas 1-go wypustu nie odstawal od rx pfizera.
Primus Wins oral, jadlem lepszy wins ale dzialac dzialal.
Primus Halo, mozna inwestowac smialo.
Sdrol Ap z przed kilku lat, numer 1 oral.
Reszta rzeczy leciala z labow ktorych nie ma w PL to nie bede pisac bo mialem tak po trochu wszystkiego, konczylem resztki.

Chyba na nic nie zapomialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
MM tak jak rozmawialiśmy tam kiedyś o Halo by Primus Ray, że chłopaki włosy z głowy darli na tym towarku widać pokusiłeś się jednak i pewnie też bez włosów już siedzisz

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Skusilem. Wlosow nie rwalem ost 3 tyg przed juz lecio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5295 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
MM a slyszales o labie ONYX - to chyba z twoich stron, bo znajomek moze zalatwic i z tego co czytalem w necie opinie ok, a cena bardzo przystepna...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Krzyk nie rwalem ost 3 tyg do startow juz lecialo letro to ja nawet z nikim nie rozmawialem :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej