SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12164137

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
srata tata genamed ma tera srodki na ciemnym oleju jak tren wyglada ale ja mialem tylko suste na cimnym oleju z nowym kapslem wybitym genamed i dziala ok widocznie jest juz i enan natym oleju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapewne nowa seria labu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
U mnie leci susta ciemny olej nowy kapsel. Deka olej ciemny disajn stary wszystko działa lux. Na wszystkich mam holo. Leciałem niedawno winko pierwsze genesis później vermo, dawka na początku 40 później 60mg. Daje lekki plus w stronę vermo. Z genesisa leciałem przy winku mietka inj dawka od 50do75mged szczerze powiem że szału wielkiego na mnie nie zrobił. To już na oralu z genameda przy 40mged morda jak dorodne danie miałem, wiem że to sprawa diety, ale bądźmy szczerzy nie jestem pro żeby dietę 100/100 trzymać . Prop jak i npp z genameda robi konkretną robotę, mój pierwszy kontakt z trenem A z genamedu też bardzo miło wspominam(wyjątki to tylko uporczywie duszenia) trena E trafiłem jakiegoś zanizonego. Efka inj polska apteka to poezja. Takie moje odczucia. Może komuś się przyda.
1

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez trafilem trena e slabego geanmeda alew to blyo jakies 2 lata temu taka partja wyszla tera w tym roku byl bdb kumple bili ja niebilem ale acata bilem w tym roku i lecialy ruzne acaty medical genamed i androchem i tren acat super genameda byl medical tez bdb a androchem jakis slabszy sie trafil mi zato rok wczsniej jak bilem treny e to androchem byl najlepszy wiadomo twedy genamed tren e dal dupy tak to juz jest czasem każda firma da dupy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fakt decea wyszla jako pierwsz na cim,eym oleju kapsel stary susta juz ma kapel nowy ciemy olej enana jescze niewidzilem na ciemnym oleju ale pewnie i on juz jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2410
A bil ktos Enana z Clinic? Zeby dac jakas opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dzięki za info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 273 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 52338
koledzy bold,deka vermodje klepie jak trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak w amp to biez flakony se daruj slabizna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23970
Pany, clen jakiej firmy- pytanie do osób które ostatnio jadły??
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium