SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163145

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 255 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12280
Tommi82
Panowie jaką firmę wybrać mam dostęp tylko do produktu genamed i nexium... A dokładnie chodzi o cypio i boldka.


cypio i bold nexiuma u mnie spisały sie prawidłowo, boldek jeden z lepszych jakie biłem. genamed cypio i dd akutalnie jeden z znajomych wbija i zadowolony, kręci dobrze. Więc rzuć moneta lub bierz to co dil Ci taniej oferuje



Zmieniony przez - sokobicja w dniu 2016-10-10 14:55:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1972
genamed pharma test enan? Warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
BolekAnaboleK
genamed pharma test enan? Warto?


Bity przez mnie nie raz i zawsze chwalony :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Słyszał ktoś o trenie ace soma stronga ?

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Usunięty przez Hubert81 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1932
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3425
Cayek
Słyszał ktoś o trenie ace soma stronga ?


Z firmy SMART pharma? Dobrze kojarze? Jesli tak to kopie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
BolekAnaboleK
genamed pharma test enan? Warto?



Cenowo napewno.genamed ,akurat testy ma dobre.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
dandi88
Cayek
Słyszał ktoś o trenie ace soma stronga ?


Z firmy SMART pharma? Dobrze kojarze? Jesli tak to kopie :)


Nie wiem, mowa była o "tren ace soma strong w ampułkach", dodatkowo jest dosyć mocno czerwony
no i mocno kopie, ale i cena niemała

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
sokobicja
Tommi82
Panowie jaką firmę wybrać mam dostęp tylko do produktu genamed i nexium... A dokładnie chodzi o cypio i boldka.


cypio i bold nexiuma u mnie spisały sie prawidłowo, boldek jeden z lepszych jakie biłem. genamed cypio i dd akutalnie jeden z znajomych wbija i zadowolony, kręci dobrze. Więc rzuć moneta lub bierz to co dil Ci taniej oferuje




Zmieniony przez - sokobicja w dniu 2016-10-10 14:55:35


A u mnie właśnie bold nexium słabiutki a miałem z 10 flaszek...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium