SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133295

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
mateuszfilar
a z genamedu jak towar stoi ? co polecacie a co nie ?


jedynie czego nie polece to trena a cos tam siedzi w nim trena ale slabiutko reszta trzyma poziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Z gnemadu brałem tren i jest bardzo dobry :) Al to było rok temu , z dose ta sama sprawa . Teraz poszło info ze podrabiają to nie biore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
donwaz1899
Z gnemadu brałem tren i jest bardzo dobry :) Al to było rok temu , z dose ta sama sprawa . Teraz poszło info ze podrabiają to nie biore


ja wlasnie tez jakis dluzszy czas temu bilem tego trena ale jakas nie czulem takiej petardy pozniej przeszedlem na inny lab i bylo strasznie czuc roznice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
BombelWks
mateuszfilar
a z genamedu jak towar stoi ? co polecacie a co nie ?


jedynie czego nie polece to trena a cos tam siedzi w nim trena ale slabiutko reszta trzyma poziom


Ja z kolei trafiłem słabego trena e
Testy, deka, npp, tren a, meta, tura brać i się bawić, bo i towar do drogich nie należy
Choć ja mój tegoroczny cykl w grubych tyś mogę liczyć ehhhh...

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9034
krzykacz
norbus82

Oj nie to, że się uparłem , tylko wiadomo jak każdy chciałbym dostać coś co na pewno działa, wolę troszkę podpytać a co do PRL, to oprócz mniejszej ilości soku w amp, to poza tym wszystko z nim ok?



Aktualnie lecę na propie Primus + podaję 1vial clen inj ed. Propa działa wzorowo, clen grzeje jak cholera i to przy 1amp tylko


dziękuję pięknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 230 Wiek 5 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 176331
Z genamedu chodzi mi glownie o boldka. A power lab slyszal ktos cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
mateuszfilar
Z genamedu chodzi mi glownie o boldka. A power lab slyszal ktos cos?


Kiedyś poszła fama że jest tam deka z dodatkiem a nie bold....jeżeli chodzi o genamed, powiem szczerze że sam jak czułem bloka po ich boldzie jak na dece wertowałem w necie o co chodzi i trafiłem na takie info a więc u mnie się to potwierdziło ,czułem się jak na dece tzn decadick itd...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 230 Wiek 5 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 176331
Czyli lepiej odpuscic. A boldka z jakiego labu polecacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co masz dostępne? Cyber ale tylko org i genesis wiem że działają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
mateuszfilar
Czyli lepiej odpuscic. A boldka z jakiego labu polecacie ?


androchem
cyber
central dobrze u koleżki wypadł teraz na badaniach (morfo)

napisz do czego masz dojście lepiej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej