SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12162849

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
lodzianin1
pajaczeq
i co z tego że po 0.9 jak taki wynik kręci ? Przy takim wyniku jak dla mnie mogliby zrobić 250 mg @ 0.2 ml :P


no to znaczy że cię oszukują w żywe oczy , zamiast 10 ml masz 9 ml proste liczenie przy 10 op jesteś op w plecy

W primusie enan i cypio też nie ma całego ml w ampie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
ja z prl dobijam teraz npp i mixa i mam równo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1466
Ponowie w jaka firme celowac w test enan/cypio? Nie wiem co dil ma dostepne ale napewno ma nexium i genesis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cypio genesisa bdb bo biłem, enan kolega bił i też si według niego, ogólnie raczej dobre laby masz. A co tylko te 2 masz do wyboru?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1466
zioekt
cypio genesisa bdb bo biłem, enan kolega bił i też si według niego, ogólnie raczej dobre laby masz. A co tylko te 2 masz do wyboru?
nie nie musial bym sie spotkac i sie dowiedziec jakie ma ale wiem ze ma napewno genesisa i nexium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
pukal
Testeron enan altima bity co 3 dni :) z wszystkich 4 co testowalem najlepiej wypadla altima lepiej od shree nawet teraz wlatuje UFC, po sobie i koledze wiem ze Tren a UFC trzepie i to konkretnie porównując do dose o niebo lepszy





Biniche enan 300mg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Powtorka




Enan 300mg ew


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2016-09-29 23:49:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
lordknaga
t3 titana jadlem dokladnie rok temu i robilo robote, nowe wypusty - nie mam pojecia.


Tu info dla wszystkich, nie ma nowych wypustow Titana, chlopaki juz pare ladnych miesiecy nie produkuja, to co lata na rynku to resztki , a nowe partie to wiadomo co...;) to tak jak niektorzy bija AP czy shree i mowia ze slabo dziala, bo bija kopie ktory jest tak dobrze zrobiona ze ciezko poznac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 182 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3332
UFC meta tescie sa tanie i ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 94 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3342
Tak tak a swistak siedzi i zawija. Po ch** to rznac madrego jak sie nie ma pojecia.
Alphe podrabiaja ale kody nie dzialaja
Shree mialo byc podrabiane ale nie zaczeli jeszcze, zapewne jak bedzie to kody nie beda dzialac
Titan nie wiem nie wypowiadam sie, to od poczatku byla loteria i kazdy wiedzial kto grubiej zorientowany w temacie, tutaj tylko piekny pimp byl
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium