SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133410

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
patryk173
Dostałem właśnie info od koleszki. Cypio dose ok 600mg ew. Wynik testa 5tys w normach 230-850. Tylko do tego idzie deca bionishe. Ale skoro mówicie że git lab to znaczy że dobre stężenie ma dose.


Przy 300mg enan bioniche mialem wynik 2800(normy te same) wiec 600mg teoretycznie powinno byc 2x wieksze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7033
Nexium enan czy cypio? Cypio niby 200mg/ml a enan 250mg/ml. Jak ma sie to w praktyce? Co lepiej wziac?

- Równyś duchowi, coś go pojąć zdolny, nie mnie!
- Więc kimże w końcu jesteś?
- Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wciąż czyni dobro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
Dla mnie praktycznie to to samo, różnica nie wielka, bierz enan

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Jesli chodzi o enana bioniche to rewelka jest. Bije juz ktoras z kolei butle i nie chce nic innego jesli chodzi o enana. Wchodzi bezbolesnie i ciagle mam progres na tym a lece dawki 0,7-1ml ew w zaleznosci jak sobie przypomne o strzale. Bilem wiele enantatow underowych i aptecznych i mimo wszystko ciagle wybieram bioniche z prostego powodu - nigdy sie nie zawiodlem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8410
Bold Nexium czy Genamed ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Cypio i enan dla mnie dwa swiaty. Cypio mi zabija libido bardzo szybko i wywala estro. Do tego mocno ciagnie wode. Na enanie czuje sie bardziej naturalnie. Jednak niektorzy maja odwrotnie niz ja wiec mysle ze to tez w durzej mierze kwestia indywidualna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7819
Cormie
Bold Nexium czy Genamed ?


mając te 2 laby do wyboru to nexium , podobno w genamedzie siedzi srodek na podwyższenie hematokrytu na K** o tym było kiedys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7819
Cormie
Bold Nexium czy Genamed ?


mając te 2 laby do wyboru to nexium , podobno w genamedzie siedzi srodek na podwyższenie hematokrytu na K** o tym było kiedys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
BigMen
Cypio i enan dla mnie dwa swiaty. Cypio mi zabija libido bardzo szybko i wywala estro. Do tego mocno ciagnie wode. Na enanie czuje sie bardziej naturalnie. Jednak niektorzy maja odwrotnie niz ja wiec mysle ze to tez w durzej mierze kwestia indywidualna.


większość ma na odwrót
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Zdaje sobie z tego sprawe jednak dlugosc lancucha tego estru zaprzecza temu. Dlatego wg mnie jest to kwestia mocno indywidualna. Nawet wsrod moich znajomych jest tylko 1 osoba co reaguje tak samo jak ja a ze 4 uwazaja jak ty Lodzianin. Wyniki testa calkowitego mialem znacznie nizsze na cypionacie jak na enanie a estro znacznie wyzsze. Pozostaje jeszcze kwestia czy oby przypadkiem niektore brandy nie leja w oba tego samego estra. Mysle ze nikt by sie nie zorientowal a nawet jesli to ciezko bylo by tego dowiesc.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej